Mimo szalejącego na świecie koronawirusa organizatorzy największego muzycznego wydarzenia w Polsce nie planują póki co odwołania tegorocznej edycji Open’er Festival. Co więcej, ogłosili dzisiaj kolejną gwiazdę, która dołączyła do line-upu. I teraz mamy jeszcze większą nadzieję, że do lipca sytuacja nieco się uspokoi i będziemy mogli zobaczyć na żywo jeden z najważniejszych współczesnych amerykańskich zespołów rockowych, The Killers. Koncert Brandona Flowersa i jego ekipy zaplanowano na sobotę 4 lipca 2020 roku.

Koncerty 2020: wyczekiwani wokaliści na polskiej scenie >>>

The Killers na Open’er Festival powered by Orange 2020

Twórcy takich hitów, jak Somebody Told Me, Mr. Brightside, When You Were Young, Read My Mind czy Human do tej pory wystąpili w Polsce w 2005 roku jako support U2 na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a potem dwukrotnie na Coke Live Festival (czyli obecnym Kraków Live Festival) – w 2009 i 2012 roku. W Gdyni pojawią się zatem pierwszy raz i to z premierowym materiałem, bo na 29 maja zaplanowana jest premiera szóstego studyjnego krążka bandu rodem z Las Vegas pt. Imploding The Mirage, który promuje utwór Caution.

Open’er Festival 2020: bilety

Jeżeli zależy wam tylko na koncercie The Killers, to jednodniowe bilety na Open’er Festival 2020 kosztują 299 zł. Zdecydowanie bardziej opłaca się więc kupić karnet weekendowy (piątek+sobota) za 439 zł (z polem namiotowym to koszt 509 zł). Z kolei 4-dniowy karnet na cały festiwal kosztuje 619 zł, a z polem namiotowym 719 zł. Regular tickets dostępne są w sprzedaży do 8.06 lub do wyczerpania puli. Oprócz The Killers w line-upie tegorocznego Open’er Festival znaleźli się m.in. The Cure, Taylor Swift, A$AP Rocky, Twenty One Pilots, The Chemical Brothers, Banks czy Thom Yorke.

Fest Festival 2020 ogłosił kolejnych artystów! Wśród nich Mark Ronson i Taco Hemingway >>>