Opowieść podręcznej to jedna z najgłośniejszych (a zarazem najchętniej oglądanych) produkcji ostatnich lat. Serial, który powstał na podstawie powieści Margaret Atwood, opowiada o Gilead – państwie totalitarnym, rządzonym przez religijną organizację Bank Myśli Synów Jakuba. Całkowitą władzę w kraju sprawują mężczyźni, a kobiety mają być im całkowicie posłuszne. Pełnią one jedynie trzy funkcje – żon, służących oraz tytułowych podręcznych, których rola wzbudza najwięcej kontrowersji. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście Opowieści podręcznej, to macie miesiąc na nadrobienie zaległości! Polska premiera trzeciego sezonu serialu odbędzie się bowiem 6 czerwca (dzień po światowej premierze), a wszystkie odcinki produkcji znajdziecie na platformie HBO GO.

Opowieść podręcznej 3 – co wydarzy się w trzecim sezonie serialu?

Wiemy już, co wydarzy się w trzecim sezonie Opowieści podręcznej. Z najnowszego trailera wynika, że twórcy serialu skupili się przede wszystkim na June (w tej roli genialna Elisabeth Moss), która postanawia wzniecić bunt przeciwko Republice Gileadu. Przypomnijmy, że pod koniec drugiego sezonu, tytułowej podręcznej udało uratować się młodszą córkę, ale nie zdecydowała się ona na wspólną ucieczkę do bezpiecznej Kanady. Podręczna zapowiedziała nowy porządek! Kto dołączy do rewolucji? Przewidujemy, że Serena Joy (Yvonne Strahovski) – niegdyś oddana żona komendanta Waterforda, teraz jedna z niewielu kobiet, która ma realny wpływ na sytuację w Gileadzie. 

Wszystko wskazuje na to, że w najnowszych odcinkach Opowieści podręcznej czeka nas mnóstwo emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Koniecznie obejrzyjcie zwiastun trzeciego sezonu serialu i sami się o tym przekonajcie - trailer znajdziecie w naszej galerii.

„Opowieść podręcznej” będzie miała ciąg dalszy. I wcale nie chodzi o serial! >>>