To lato będzie zupełnie inne niż poprzednie – większość festiwali muzycznych w Polsce została bowiem odwołana lub przełożona na przyszły rok ze względu na pandemię koronawirusa. Do tego grona należy m.in. Orange Warsaw Festival 2020, o czym dowiedzieliśmy się niespełna miesiąc temu. Jednak organizatorzy muzycznego wydarzenia zdradzili już, kiedy odbędzie się kolejna edycja OWF. Najlepsza muzyka na torze wyścigów konnych Służewiec rozbrzmi ponownie 4 i 5 czerwca 2021 roku. Co więcej, dzisiaj poznaliśmy pierwszego headlinera Orange Warsaw Festival 2021.

Orange Warsaw Festival 2021: znamy nową datę wydarzenia i pierwszego headlinera!

Pierwszym – potwierdzonym headlinerem Orange Warsaw Festival 2021 jest Tyler, The Creator, czyli jedna z najbarwniejszych i najbardziej nieoczywistych gwiazd hip-hopu na świecie. Artysta wystąpi na warszawskiej scenie w pierwszy dzień festiwalu, czyli 4 czerwca 2021 roku. Co ciekawe, Tyler, The Creator miał być również gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu. To świetna wiadomość dla festiwalowiczek i festiwalowiczów, którzy liczyli, że wezmą udział w jego koncercie w tym roku.

 

Wiemy również, że drugiego dnia Orange Warsaw Festival 2021, czyli 5 czerwca, wystąpi grupa Brockhampton. Organizatorzy warszawskiego festiwalu muzycznego poinformowali o tym jeszcze w kwietniu tego roku. 

Kraków Live Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa! Kiedy odbędzie się kolejna edycja? >>>