W Hollywood już po raz 89. zostaną wręczone najbardziej prestiżowej statuetki w przemyśle filmowym. Galę rozdania Oscarów 2017 po raz pierwszy w historii poprowadzi Jimmy Kimmel. Chcielibyście zobaczyć Oscary 2017 na żywo? W tym roku za transmisję hollywoodzkiej gali odpowiedzialna będzie telewizja ABC, a wyprodukują ją Michael De Luca (producent wszystkich części "50 twarzy Greya") i Jennifer Todd (była odpowiedzialna między innymi za produkcję filmu "Alicja w Krainie Czarów"). W Polsce galę oglądamy na antenie Canal+.

Oscary 2017: Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Oscary 2017 można obejrzeć przed telewizorem, ale wymaga to kilku kubków mocnej kawy. Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej zostaną rozdane po raz 89., a transmisja na antenie Canal+ rozpocznie się o 01.55. Pasmo będzie odkodowane dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Gospodarzem studia oscarowego będzie Grażyna Torbicka. 

Ceremonię rozdania Oscarów 2017 poprzedzą rozmowy z ekspertami z branży filmowej. Jeśli nie uda wam się dotrwać do tej godziny przed telewizorem, możecie obejrzeć retransmisję w skróconej wersji we wtorek, 28 lutego o godzinie 21.00. 

Kto dostanie Oscara 2017?

Kto dostanie Oscara 2017? Akademia nie wie, aktorzy nie wiedzą, a wy możecie wiedzieć, bo zrobiliśmy dla was ekstra loterię :D

Opublikowany przez Glamour.pl na 20 styczeń 2017