Ceremonia wręczenia Oscarów to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w roku dla osób związanych z branżą filmową i nie tylko. Tej nocy na bieżąco śledzimy informacje na temat kolejnych laureatek oraz laureatów (o wynikach możesz przeczytać tutaj: Oscary 2021: wyniki. Kto zdobył statuetkę Oscara 2021? Poznajcie zwyciężczynie i zwycięzców!), a także podziwiamy kreacje, fryzury i makijaże gwiazd, które przybyły Union Station w Los Angeles. Jakie trendy urodowe dominują podczas Oscarów 2021?

Oscary 2021: najpiękniejsze makijaże gwiazd

O wizerunek gwiazd, które pojawiły się na 93. ceremonii wręczenia Oscarów, dbają najlepsze specjalistki oraz specjaliści. Dlatego z zainteresowaniem obserwujemy to, co dzieje się na czerwonym dywanie. Na jeden z najważniejszych trendów w makijażu zasługuje mocny akcent na usta. W tym roku lansowały go m.in. Amanda Seyfried, Jena Friedman, Maria Bakalova i Vanessa Kirby. Gwiazda filmu „Cząstki kobiety” wybrała szminkę w odcieniu burgundu. Na pewno chętnie zainspirujemy się nią w przyszłości. Z kolei Chloe Zhao lansuje w tym roku make-up no make-up. Reżyserka wygląda naturalnie i świeżo!

Pisząc o najlepszych makijażach gwiazd na Oscarach 2021, nie mogłybyśmy nie wspomnieć o Zendai. Jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia na świecie podkreśliła swoje powieki za pomocą bardzo świeżego cienia w odcieniu dojrzewającej brzoskwini. Natomiast raperka H.E.R. zaprezentowała dopracowany pod każdym względem makijaż w odcieniach (najmodniejszego w sezonie wiosna-lato 2021) fioletu.

Oscary 2021: najpiękniejsze fryzury gwiazd

Jakie fryzury królują na czerwonym dywanie? Wiele gwiazd postawiło na klasyczne, a zarazem bardzo eleganckie koki. Do tego grona należy m.in. Carey Mulligan, która totalnie oczarowała nas swoją stylizacją od Valentino. Z kolei Margot Robbie nie tylko zachwyciła, ale również zaskoczyła nas swoją fryzurą. Aktorka związała swoje włosy w niski, luźny kucyk. Co więcej, zdecydowała się na prostą grzywkę. 

W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć najpiękniejsze makijaże i fryzury gwiazd na Oscarach 2021.