Na tegorocznej gali rozdania Oscarów mogliśmy obserwować prawdziwe rodzinne święto. Gwiazdy nie wahały się, aby na czerwony dywan zabrać swoich najbliższych. Nic dziwnego. W końcu to ich największe wsparcie. Zobaczcie, kto zdecydował się przyjść na ceremonię ze swoimi dziećmi, a kto z rodzeństwem.

Oscary 2023: gwiazdy z członkami rodziny na czerwonym dywanie

Niewątpliwie największą sensację w Polsce zrobił Colin Farrell, który na ściankę zabrał swojego syna. Mamą Henry’ego Tadeusza jest oczywiście Alicja Bachleda-Curuś. 13-letni pół-Polak, pół-Amerykanin prezentował się niezwykle elegancko u boku swojego ojca. Panowie ubrani byli tak samo – w garnitury i muszki. Super urocze.

Salma Hayek zachwyciła wszystkich swoją czerwoną, cekinową stylizacją. U jej boku pozowała przepiękna córka Valentina. 15-latka również zdecydowała się na sukienkę w czerwieni. Trzeba przyznać, że obie zrobiły furorę.

Andie McDowell również towarzyszyła jej córka Rainey Qualley. Aktorki postawiły na prostotę i założyły wąskie czarne sukienki do ziemi. Prezentowały się niezwykle klasycznie i stylowo. 

Niektóre gwiazdy na Oscarach pojawiły się z całymi rodzinami. I tak było w przypadku Angeli Bassett, która na ściance pozowała z mężem i dziećmi oraz Brendana Frasera, który na galę zabrał swoich dwóch nastoletnich synów.

Absolutna ikona – Nicole Kidman – na czerwony dywan zabrała ze sobą męża Keitha. Cudownie patrzy się na tę parę.

Gwiazdor hitu HBO „The Last of Us”, Pedro Pascal, na ściance pozował razem ze swoją… siostrą!

Zobacz także:

Jennifer Connelly natomiast na ceremonii wspierał syn. Aktorka ubrana była w suknię z kryształami, a Stellan w garnitur z krawatem. Klasyka zwyciężyła.

Zobaczcie zdjęcia gwiazd z ich rodzinami w naszej galerii!