Oscary 2023 trwają w najlepsze 

Oscary to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kina i show-biznesu. Ubiegłej nocy (z 12 na 13 marca) poznałyśmy laureatki oraz laureatów tegorocznej edycji gali. Zanim to jednak nastąpiło, zajrzałyśmy na czerwony dywan, gdzie pojawiły się topowe gwiazdy, a także twórczynie i twórcy najlepszych filmów w stylizacjach od luksusowych marek. Nie zabrakło też naszych crushy. Są naprawdę utalentowani, a do tego stylowi. Absolutnie zachwycają. 

Oscary 2023: nasi crushe na czerwonym dywanie [ZDJĘCIA] 

Na 95. ceremonii wręczenia Oscarów pojawili się aktorzy oraz twórcy, którzy zachwycają swoim talentem (np. hipnotyzują na ekranie) i są naprawdę hot. Do tego są ultra stylowi. Fotoreporterom i fotoreporterkom pozowali m.in. Austin Butler, Pedro Pascal, Andrew Garfield i Paul Mescal. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że do Dolby Theatre dotarli również twórcy polskiego filmu „IO”, a konkretnie Mateusz Kościukiewicz, który zagrał drugoplanową rolę męską, a także (odpowiedzialny za znakomite zdjęcia) Michał Dymek

W naszej galerii (poniżej) znajdziecie zdjęcia naszych crushy z Oscarów 2023. A na Glamour.pl pełną relację z tegorocznej gali.