Najnowsza odsłona randkowego show „Hotel Paradise” zapowiada się niezwykle ekscytująco. Wraz z piątym sezonem ekipa programu przeniosła się z hotelu na Zanzibarze do jeszcze bardziej malowniczo położonej i luksusowej willi w egzotycznej Panamie. Zmiana lokalizacji to oczywiście nie wszystko. Osoby odpowiedzialne za casting postarały się, aby tym razem w rajskim hotelu zamieszkało jak najbardziej charyzmatyczne grono żądnych mocnych wrażeń ludzi. Jedną z nich został niejaki Jeremiah Dabrowski. Młody mężczyzna otwarcie przyznaje, że po latach sportowego rygoru obecnie skupia się na zabawie i imprezach. Co jeszcze wiemy na jego temat?

Jeremiah Dabrowski – ile ma lat i skąd pochodzi?

Jeremiah Dabrowski urodził się 26 września 1995 roku w Berlinie. Jest więc zodiakalną Wagą i kończy w tym roku 27 lat. Co ciekawe, dorastał w Niemczech, ale nie jest obywatelem tego kraju. Posiada za to aż trzy inne paszporty: polski, francuski i amerykański. Może się też pochwalić biegłą znajomością aż czterech języków.

Jeremiah Dabrowski – kariera sportowa, problemy ze zdrowiem psychicznym

Jeremiasz od najmłodszych lat był mocno związany ze sportem. W wieku 18 lat rozpoczął profesjonalną karierę piłkarską. Do tej pory grał w aż ośmiu krajach. Występował w barwach drużyn z Niemiec, Serbii, Finlandii, Litwy, Mołdawii, Irlandii Północnej, Luksemburga i Estonii. 

Jak dotąd, całe moje życie kręciło się wokół piłki nożnej. Nie znam nic innego. Nie chciałem nic innego. To było moje życie i moje marzenie - mówi na nagraniu z 2021 roku, które można znaleźć na jego kanale w serwisie YouTube.

Sportowiec otwarcie przyznaje, że choć z pozoru jego życie wyglądało na idealne, to w rzeczywistości zmagał się z wieloma problemami.

Wiele osób myśli, że odnosiłem sukcesy, ale prawda jest taka, że przegrałem wszystko. Przegrałem w piłce nożnej. Przegrałem w rodzinie. Przegrałem w przyjaźni, w miłości, w życiu... Jestem zagubiony - wyznał.

Nie jestem szczęśliwy i nigdy nie byłem - dodał, przyznając się swoim widzom do tego, że od lat zmaga się z myślami samobójczymi.

Jeremiah Dabrowski – związki, „Hotel Paradise”

Wysoki przystojniak (182 cm wzrostu) zapewnia, że w programie będzie szukać prawdziwej miłości i nie interesują go znajomości na jedną noc. Czy faktycznie tak będzie? O tym będziemy mogli przekonać się już od poniedziałku, 21 lutego, gdy telewizyjna Siódemka i Player zaczną emitować piątą edycję hitowego show.

Jeremiah Dabrowski – Instagram, TikTok, YouTube

Chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej na temat Jeremiah? A może macie ochotę śledzić jego losy po programie? W tym celu koniecznie zajrzyjcie na jego profile w mediach społecznościowych. Uczestnik „Hotel Paradise 5” mocno udziela się zarówno na Instagramie (znajdziecie go tam pod nazwą @jeremiahdabrowski), gdzie publikuje sporo swoich roznegliżowanych zdjęć, jak i na TikToku (@jeremiahdabrowski), gdzie regularnie serwuje swoim obserwatorom humorystyczne filmiki. Jak wspominaliśmy wcześniej, chłopak ma też swój kanał w serwisie YouTube.

Zobacz także:


Zaintrygował was?

--

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej i potrzebujesz pomocy, to skorzystaj z darmowej infolinii zaufania. Doświadczeni eksperci udzielą ci rad i pomogą w rozwiązaniu problemu. Antydepresyjny Telefon Zaufania (22 484 88 01) czynny jest od poniedziałku do piątku od 15:00 do 20:00. Z kolei dyżury psychologów w ramach Telefonia Zaufania Młodych (22 484 88 04) odbywają się od poniedziałku do soboty, od 11:00 do 21:00. Przez całą dobę 7 dni w tygodniu czynny jest też telefon Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym. Aby uzyskać pomoc, wystarczy zadzwonić pod 800 70 2222. Porozmawiać możesz także na czacie lub wysłać e-maila do specjalisty. Więcej informacji znajdziesz klikając tutaj.