Hotel Paradise” to format, które już na dobre zagościł w ramówce TVN7. Od lutego 2020 roku stacja wyemitowała aż cztery sezony show. Wyniki oglądalności okazały się być na tyle zadowalające, że władze telewizyjnej Siódemki zdecydowały się zlecić produkcję kolejnych dwóch edycji. Na początku stycznia 2022 roku występująca niezmiennie w roli prowadzącej modelka i infuencerka Klaudia El Dursi poinformowała swoich obserwatorów w serwisie Instagram, że wraz ze swoją najbliższą rodziną dotarła już do miejsca, gdzie powstawać będą nowe odcinki programu.

Welcome to Paradise. Czteromiesięczna przygoda czas start - napisała.

Gdzie odbędzie się 5 i 6 sezon „Hotelu Paradise”?

Do premiery piątej edycji randkowego show TVN pozostało jeszcze trochę czasu. Najbardziej spostrzegawczym fankom i fanom programu jednak już dawno udało się nieoficjalnie ustalić, gdzie tym razem powstają kolejne sezony ich ulubionego formatu. Pogłoski o tym, że tym razem ekipa programu wyleciała do Ameryki Środkowej, krążyły w sieci jeszcze przed zakończeniem emisji ostatniego sezonu nakręconego na Zanzibarze.

Wszystko wskazuje na to, że te nieoficjalnie doniesienia potwierdziły się. Z informacji, do których udało nam się dotrzeć, wynika bowiem, że zdjęcia do „Hotelu Paradise 5” i „Hotelu Paradise 6” odbywają się w Panamie.

Co ciekawe, do mediów społecznościowych wyciekły już także szczegóły na temat miejsca zakwaterowania uczestniczek i uczestników. Funkcję tytułowego „rajskiego hotelu” przez kolejnych kilkanaście tygodni pełnić będzie położona tuż przy malowniczej plaży Villa Alboran.

Prywatny obiekt z ogromnym basenem i zapierającym dech w piersiach widokiem na Ocean Spokojny wchodzi w skład luksusowego kompleksu o nazwie Pedasi Ocean Properties. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, jak willa prezentuje się z lotu ptaka oraz wewnątrz. Spoiler alert: to bez cienia przesady istny raj na ziemi!

„Hotel Paradise” – kiedy premiera 5 edycji?

Jak podaje serwis Wirtuanemedia.pl 5 edycja „Hotelu Paradise” będzie emitowana od 21 lutego 2022 roku na Player.pl i w TVN7. Z kolei szósty sezon najprawdopodobniej rozpocznie się pod koniec sierpnia. Losy uczestniczek i uczestników programu będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o godz. 20.35.

Będziecie oglądać odcinki „Hotelu Paradise” ze słonecznej Panamy?