Klaudia El Dursi od lat próbuje swoich sił w show-biznesie. Prawdziwą popularność przyniósł jej udział w ósmej edycji „Top Model”. Otrzymała (pierwszy w historii polskiej edycji show) złoty bilet, radziła sobie świetnie podczas sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz innych zadań i dotarła aż do półfinału. Po emisji programu nie rozstała się ze stacją TVN. Została bowiem prowadzącą „Hotel Paradise”, czyli randkowego reality-show realizowanego w najpiękniejszych zakątkach świata, w tym na Bali. Widzki oraz widzowie pokochali ją w tej roli. Teraz należy do grona najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją ponad 785 tysięcy osób. Ale fanki oraz fani Klaudii El Dursi są zainteresowani nie tylko jej zawodowymi poczynaniami, ale również życiem prywatnym. Gwiazda nie ma jednak problemu z tym, by pokazywać swoich synów (Dawida i Jasia) w mediach społecznościowych. Coraz częściej opowiada także o swoim partnerze – Jacku. Ostatnio zdradziła, czym się zajmuje. 

Klaudia El Dursi ujawniła, czym zajmuje się jej partner! 

Klaudia El Dursi regularnie publikuje zdjęcia ze swoim partnerem, a zarazem ojcem jej młodszego syna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Wielokrotnie wspominała, że Jacek, bo właśnie tak ma na imię, jest dla niej ogromnym wsparcie. Może na niego liczyć w każdej sytuacji. Natomiast jakiś czas temu wyjawiła, czym zawodowo się zajmuje. 

W grudniu tego roku Klaudia El Dursi towarzyszyła swojemu partnerowi podczas przyjęcia organizowanego przez jego firmę. Pan prezes z d***czką – napisała celebrytka na zdjęciu opublikowanym na Instagram Stories. Tym samym wyjawiła, że jej ukochany jest prezesem firmy transportowej, która działa na terenie kraju, jak również poza jego granicami. Dysponuje wieloma autami typowo dostawczymi, a także ciężarowymi. Zaskoczone / zaskoczeni? 

W naszej galerii znajdziecie urocze zdjęcia Klaudii El Dursi z jej partnerem oraz jej synami. Zobaczcie!