Klaudia El Dursi od paru lat robi prawdziwą furorę w polskim show-biznesie. Uczestniczka ósmej edycji Top Model i zarazem pierwsza w historii programu zdobywczyni tzw. złotego biletu w błyskawicznym tempie zyskała ogromną popularność wśród widzów TVN i internautów. Choć pięknej 30-latce nie udało się dotrzeć do ścisłego finału show, to władze stacji dostrzegły w niej spory potencjał i zaproponowały jej poprowadzenie polskiej wersji programu Hotel Paradise. Obsadzenie modelki w roli gospodyni nowego randkowego reality show okazało się być strzałem w dziesiątkę. Od kilku sezonów format cieszy się dużą oglądalnością, a sama Klaudia znalazła się w gronie pierwszoligowych celebrytek, o której życiu prywatnym i zawodowym regularnie rozpisują się tabloidy i serwisy internetowe.

Klaudia El Dursi na nowych zdjęciach z ukochanym

Jak to zwykle bywa w przypadku takich zawrotnych karier telewizyjnych, media szybko zainteresowały się bliskimi wschodzącej gwiazdy, a w szczególności jej partnerem. Pytana przez dziennikarzy o swojego ukochanego, Klaudia El Dursi za każdym razem podkreśla, że jest on dla niej wielkim wsparciem i że może na niego liczyć w każdej sytuacji.

Nie jest jednak tajemnicą, że wielkim testem dla ich relacji okazały się trwające po kilka miesięcy zagraniczne wyjazdy Klaudii na plan programu Hotel Paradise, które przypadły na wybuch pandemii koronawirusa. Na szczęście udało im się go zdać celująco. Na Zanzibar, gdzie w tym roku powstały kolejne dwa sezony show, prowadząca zabrała rodzinę ze sobą.

O tym, że miłość w związku Klaudii El Dursi kwitnie, można przekonać się obserwując chociażby jej instagramowy profil. Parę dni temu pojawiły się tam kolejne wspólne zdjęcia z jej mężczyzną. Fani i znajomi nie szczędzili parze licznych komplementów.

Piękni, piękni, piękni. Całuję was - napisała znana z Top Model Anna Markowska.

Piękni - zawtórował jej aktor Piotr Stramowski.

Metamorfoza partnera Klaudii El Dursi

Uwadze internautów nie umknął też fakt, że partner Klaudii El Dursi przeszedł w ostatnim czasie niezłą metamorfozę. Na najnowszych fotografiach nie ma już bowiem śladu po jego długich, związywanych zazwyczaj w ciasny kucyk włosach. To jednak nie wszystko. Obserwatorzy prezenterki zwrócili uwagę na to, że zmiany zaszły także w sylwetce Jacka.

Zobacz także:

Czy faktycznie zmienił się nie do poznania, jak twierdzą niektórzy? Przekonajcie się sami. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat prezentował się partner Klaudii El Dursi już teraz w naszej GALERII.