Klaudia El Dursi zyskała popularność dzięki udziałowi w 8. edycji Top Model. 31-latka zachwyciła jurorów swoją urodą i otrzymała (pierwszy w historii programu) złoty bilet. Modowe show otworzyło przed nią drzwi do świata show-biznesu w Polsce. Pod koniec 2019 roku dowiedzieliśmy się, że Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program TVN. Mowa oczywiście o Hotel Paradise, czyli wzbudzającym wiele emocji reality-show, które można oglądać na antenie telewizyjnej Siódemki. Klaudia El Dursi to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w rodzimym show-biznesie. Warto jednak zauważyć, że fanów celebrytki interesują nie tylko jej zawodowe poczynania, ale również życie prywatne. I chociaż celebrytka dba o swoją prywatność, ostatnio udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że coraz poważniej myśli o ślubie ze swoim obecnym partnerem – Jackiem.

Klaudia El Dursi planuje ślub?

Klaudia El Dursi i jej partner już niedługo staną na ślubnym kobiercu? Bardzo możliwe. Celebrytka przyznała w rozmowie z magazynem Flesz, że do niedawna w ogóle nie brała ślubu pod uwagę i nie miała czasu na organizację ceremonii. Jednak od pewnego czasu coraz poważniej myśli o zalegalizowaniu swojego związku z Jackiem. Jak się okazuje, Klaudia El Dursi i jej partner chcą wziąć ślub m.in. ze względu na swoich synów. Chcą pokazać Dawidowi oraz Jasiowi, właśnie tak brzmią imiona chłopców, że jest on czymś dobrym.

Szczegóły ewentualnej ceremonii na razie nie są znane. Z wywiadu, którego Klaudia El Dursi udzieliła magazynowi Flesz, dowiadujemy się natomiast, o jakiej sukni ślubnej marzy przyszła panna młoda. Celebrytka myśli o tak zwanej „syrence”, czyli dopasowanej w talii i biodrach kreacji z lekko rozszerzanym dołem. Górę sukni ślubnej ma natomiast budować gorset. To nie wszystko! Klaudia El Dursi wyznała, że gdy nadejdzie odpowiedni moment, sama uszyje swoją suknię ślubną. Przypomnijmy, że celebrytka ma własną pracownię krawiecką.

Klaudia El Dursi zdobyła się na szczere wyznanie. Uczestniczka Top Model 2019 opowiedziała o hejcie i swoich dzieciach >>>