Kamil Zdziebko to jeden ze szczęśliwców, którzy przeszli casting do piątego sezonu programu „Hotel Paradise” i tegoroczną zimę spędzają w luksusowej willi w Panamie. Czym chce podbić serca widzów randkowego show? Jak dowiadujemy się od producentów hitu TVN7, Kamil uważa się za świetnego rozmówcę, dla którego nie istnieją tematy tabu. Uwielbia też zarażać ludzi pozytywną energią i uśmiechem. Jego życie jednak nie zawsze było takie kolorowe. Poznajcie najciekawsze fakty z jego życia prywatnego i zawodowego.

Kamil Zdziebko – ile ma lat i skąd pochodzi?

Kamil Zdziebko urodził się w 1993 roku. W tym roku skończy więc 29 lat. Jest Ślązakiem. Pochodzi z Dąbrowy Górniczej, a obecnie mieszka i pracuje w Gliwicach.

Kamil Zdziebko – wykształcenie, kariera, zainteresowania

Uczestnik „Hotel Paradise 5” studiował fizjoterapię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Wybór tego właśnie kierunku nie dziwi. Kamil już od kilku lat zarabia bowiem na życie jako trener personalny i fitness motywator.

Uważa, że w jego pracy to bardzo ważne, aby w trakcie treningów dodawać ludziom siły i motywacji. Bez pozytywnego nastawienia do życia byłoby to trudne - czytamy w opisie na stronie TVN.

Czas wolny od pracy na siłowni lubi spędzać aktywnie – na strzelnicy, gokartach, czy samotnych wędrówkach po górach. Z jego profilów w mediach społecznościowych dowiadujemy się też, że bardzo lubi podróże, zwłaszcza samochodem, oraz interesuje się fotografią.

Kamil ma również doświadczenie w fotomodelingu. Jego potencjał dostrzegli m.in. organizatorzy wyborów Mistera Polski. W 2021 roku znalazł się w gronie 24 finalistów konkursu.

Kamil Zdziebko – metamorfoza

Kamil otwarcie przyznaje, że sport jest dla niego sposobem na rozładowanie emocji. Nie robi też tajemnicy z faktu, że jego życie nie zawsze było tak uporządkowane i stabilne jak teraz. Jako nastolatek przeszedł okres intensywnego buntu i zszedł na zła drogę. W tamtym okresie jego codziennością stały się imprezy, podczas których nie stronił od alkoholu i innych używek. Na szczęście znalazł w sobie siłę, by porzucić ryzykowne, autodestrukcyjne zachowania i zacząć nowe życie. Wyrwanie się z osiedlowej wegetacji i ukończenie studiów uważa jak dotąd za swój największy życiowy sukces, z którego jest bardzo dumny.

Aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie, które pomogły mu wyjść z dołka, odbiły się też na jego wyglądzie. Kamil chętnie motywuje swoich obserwatorów zmiany trybu życia, prezentując w social mediach swoje zdjęcia sprzed lat, na których daleko mu było do aktualnej, imponującej formy.

Zobacz także:

Kamil Zdziebko – Instagram, TikTok

Jak przystało na osobę, której praca w sporej mierze opiera się na kreowaniu marki osobistej i pozyskiwaniu nowych klientów, Kamil mocno udziela się w mediach społecznościowych. Jeśli więc chcecie na bieżąco dowiadywać się, co u niego słychać, to koniecznie zaobserwujcie jego oficjalne profile na Instagramie i TikToku. W obydwu serwisach znajdziecie go pod nazwą @kamil_zdziebko.

Kamil Zdziebko – związki, „Hotel Paradise”

Do tej pory Kamil był w dwóch poważnych związkach. Uważa, że nie szuka przelotnych romansów, chce miłości. Seks na pierwszej randce nie wchodzi w grę. Jego ideał to szczera, kochająca i dobra dusza, która w pełni zaangażuje się w związek. Lubi ambitne dziewczyny, wygląd nie ma większego znaczenia. Na planie „Hotel Paradise 5” chciałby jednak poznać dziewczynę, która tak jak on, interesuje się sportem i ma wysportowane ciało.