Marika Worach, znana także jako Mery, została oficjalnie ogłoszona pierwszą uczestniczką piątego sezonu reality show „Hotel Paradise”. A to oznacza, że tą zimę spędza w luksusowej willi na drugim końcu świata w towarzystwie innych, żądnych przygód singli i singielek. Zanim jednak dowiemy się, czym zaowocował w jej przypadku pobyt w rajskim hotelu, minie jeszcze kilka miesięcy. Póki co, sprawdźcie, co wiemy o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Marika Worach – ile ma lat i skąd pochodzi?

Jak udało nam się ustalić, Marika Worach urodziła się 24 października 1999 roku. Jest więc zodiakalnym Skorpionem i skończy w tym roku 23 lata. Na co dzień mieszka i pracuje w Toruniu.

Marika Worach – wykształcenie, kariera, zainteresowania

Jedna z pierwszych uczestniczek „Hotel Paradise 5” ukończyła studia w specjalności technika pojazdów mechanicznych. Trudno się jednak temu dziwić. Jedną z jej największych pasji jest motoryzacja, a w szczególności motocykle i auta. Od dziecka uwielbia aktywność fizyczną. Tańczyć zaczęła już w wieku 6 lat i robi to do dziś. Lubi także grać w piłkę nożną i siatkówkę. Swoją świetną kondycję i wysportowaną sylwetkę zawdzięcza także pływaniu i jeździe na rowerze. Mało? Od niedawna jej kolejnym hobby jest gra na ukulele. Nie ukrywa też, że w przyszłości chciałaby tworzyć muzykę.

Równie imponująco co lista zainteresowań Mariki, prezentuje się także jej CV. Na ten moment zarabia na życie, pracując na aż czterech różnych stanowiskach. Jej podstawowe zajęcie to prowadzenie własnego studia tatuażu w rodzinnym Toruniu, ale do tego jest również asystentką stomatologa, barmanką, a także... prowadzi transmisje sprzedażowe.

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo dojdzie jej kolejne zajęcie. Dzięki udziałowi w telewizyjnym show ma przecież szansę zostać influencerką.

Marika Worach – związki, „Hotel Paradise”

Marika wyznała, że singielką została rok temu, gdy rozstała się z narzeczonym. Twierdzi, że w programie chciałaby zakochać się po raz ostatni.  Największe szanse ma u niej szczery, zabawny, komunikatywny, empatyczny, rodzinny i spontaniczny mężczyzna. Jeśli chodzi o wygląd, to jej uwagę zwracają wysocy i dobrze zbudowani panowie. W partnerze szuka przede wszystkim najlepszego kumpla i namiętnego kochanka, który będzie dla niej ostoją i jednocześnie da jej pełną swobodę.

Uwielbia podejmować wyzwania i żyć spontanicznie. Uważa, że jest w wieku, w którym trzeba żyć na 100%, bawić się, popełniać błędy, zakochiwać się i szaleć. Marika ma silną osobowość, gdy wszystko idzie po jej myśli jest aniołem, a gdy ktoś nadepnie jej na odcisk, potrafi pokazać pazurki. Zawsze mówi, to co myśli i jest pamiętliwa. Jeśli chociaż raz ktoś ją okłamie, całkowicie traci do niego zaufanie - czytamy w opisie uczestniczki.

Marika Worach – Instagram, TikTok

Marika, co pewnie szczególnie was nie zaskoczy, mocno udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzi aktualnie dwa profile: swój osobisty (@marika.mery.worach), a także profil swojego studia tatuażu (@nie.koloryzuj.mery), gdzie prezentuje swoje dzieła.

Zobacz także:


Pod koniec ubiegłego roku zaczęła także udzielać się na TikToku, gdzie znajdziecie ją pod nazwą @mariameryworach.