Ku wielkiej uciesze fanek i fanów polskiej wersji programu „Hotel Paradise”, po kilku miesiącach przerwy randkowy format  powraca do serwisu Player oraz na antenę TVN7 z zupełnie nowymi odcinkami. Aby zachęcić widzów telewizyjnej Siódemki do śledzenia piątej już edycji reality show, twórcy znów zdecydowali się na zmianę lokalizacji. Po Bali i Zanzibarze przyszedł czas na Panamę. Jeśli uważacie, że hotele w czterech pierwszych edycjach programu dawały radę, to jesteśmy ciekawi, co powiecie, gdy ujrzycie prywatną willę, w której zamieszkali uczestnicy „Hotel Paradise 5”. W skrócie: naprawdę jest im czego pozazdrościć!

Karolina Skuratowska – ile ma lat i skąd pochodzi?

Jedną z pierwszych dziewczyn, które zamieszkały w rajskim hotelu w Panamie, została niejaka Karolina Skuratowska. Ja donoszą producenci, atrakcyjna blondynka ma 22 lata. Przed występem w telewizyjnym show mieszkała w swoim rodzinnym mieście, Szczecinie.

Karolina Skuratowska – wykształcenie, kariera, zainteresowania, „Hotel Paradise”

Na co dzień Karolina studiuje na kierunku Przedsiębiorczość i inwestycje. Docelowo chciałaby związać się z branżą gastronomiczną – marzy o tym, aby w przyszłości otworzyć własną restaurację. By nabierać wprawy, pomaga swojemu bratu w prowadzeniu lokalu, w którym serwuje dania kuchni wietnamskiej i chińskiej.

W wolnym czasie Karolina zbiera swoją babską ekipę, z którą jeździ po Polsce i imprezuje - czytamy w opisie uczestniczki.

Singielka chwali się też, że posiada niespożyte ilości energii. Swoją rewelacyjną sylwetkę zawdzięcza m.in. jeździe na rolkach i treningach pole-dance. To jednak nie wszystko. Jej kolejne hobby to projektowanie wnętrz. Jednak tym, co odpręża ją najbardziej jest… robienie manicure'u.

Myślicie, że po udziale w „Hotel Paradise” i zyskaniu tysięcy nowych obserwatorów w mediach społecznościowych zweryfikuje swoje plany na przyszłość?

Karolina Skuratowska – Instagram

Jak przystało na aspirującą celebrytkę, Karolina jest aktywna w social mediach. Jej profil znajdziecie pod nazwą @karolina_skuratowska.