O Pameli Anderson wciąż jest głośno. W ubiegłym roku światło dzienne ujrzał serial „Pam & Tommy”, którego fabuła koncentruje się na wzbudzającej wiele emocji historii miłosnej aktorki oraz Tommy'ego Lee. Niestety główna zainteresowana całą sprawą nie była zadowolona z tego powodu. Był to bowiem najgorszy okres w jej życiu. Niedawno przyznała, że jest już gotowa, by opowiedzieć tę historię ze swojej perspektywy. I zrobiła to w dokumencie „Pamela: Historia miłosna”, który jest już dostępny na platformie Netflix. W ubiegły poniedziałek odbyła się uroczysta premiera produkcji. Gwiazda „Słonecznego patrolu” pojawiła się na niej w nieprzypadkowej stylizacji. Co więcej, na czerwonym dywanie pozowała w towarzystwie dorosłych już synów – Brandonem Thomasem Lee oraz Dylanem Jaggerem Lee. Ich wspólne zdjęcia robią furorę w sieci. 

Pamela Anderson zachwyciła na premierze dokumentu „Pamela: Historia miłosna”

Pamela Anderson pojawiła się na wyjątkowym dla niej wydarzeniu w stylizacji, która od razu zwróciła uwagę. Aktorka postawiła na dopasowaną sukienkę maxi w soczystym odcieniu czerwieni. To projekt Naeema Khana. Według wielu osób, w ten sposób oddała hołd roli we wspomnianym wyżej serialu „Słoneczny patrol”, która przyniosła jej międzynarodową sławę. 

fot. Getty Images

Pamela Anderson zabrała synów na premierę dokumentu Netfliksa 

Oczywiście Pamela Anderson nie była sama tego wieczoru. Na ściance prasowej towarzyszyli jej synowie, którzy są już dorośli. Brandon Thomas Lee ma 26 lat i próbuje swoich sił w aktorstwie. Ma na swoim koncie kilka epizodycznych ról. Dylan Jagger Lee jest o rok młodszy. Bardziej niż aktorstwem interesuje się muzyką. Co ciekawe, obaj synowie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee mogą pochwalić się pierwszymi sukcesami w modelingu. Współpracowali z takimi domami mody jak Dolce & Gabbana czy Yves Saint Laurent. Na premierze nowej produkcji Netfliksa pojawili się w dość klasycznych garniturach. Ich zdjęcia możecie zobaczyć w galerii (poniżej).