Filmy dokumentalne o życiu gwiazd cieszą się coraz większym zainteresowaniem na Netfliksie. Serca użytkowników platformy podbiła historia Georginy Rodriguez – dziewczyny Cristiano Ronaldo. Potem doczekaliśmy się dokumentu o Jennifer Lopez. Nie trzeba było długo czekać, by inna celebrytka – Pamela Anderson –  poinformowała, że gigant streamingowy opowie również jej historię. Netflix spróbuje zbadać każdy aspekt życia gwiazdy a produkcja nosi tytuł „Pamela: Historia miłosna”. Oto wszystko, co o niej wiemy.

„Pamela: Historia miłosna”. Powstaje film dokumentalny o życiu Pameli Anderson

Dokument wyreżyserowany przez Ryana White’a zawiera ekskluzywne wywiady z samą Pamelą Anderson oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały filmowe, materiały archiwalne i osobiste dzienniki aktorki. A to wszystko po to, byśmy mogli jak najlepiej poznać jej doświadczenia z Hollywood i nie tylko. Reżyser obiecuje że dokument „Pamela: Historia miłosna” będzie intymnym portretem Pameli, która spogląda wstecz na swoją zawodową i osobistą drogę. Gwiazda „Słonecznego patrolu”, ale też działaczka na rzecz praw zwierząt, modelka „Playboya”, bohaterka tabloidów z lat 90. – to tylko niektóre z twarzy Pameli. Tym razem chce o nich opowiedzieć swoimi własnymi słowami. Produkcją zajmują się Jessica Hargrave, Julia Nottingham oraz (uwaga!) syn Pameli – Brandon Thomas Lee, którego ojcem jest muzyk Tommy Lee. 

Pamela na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie własnoręcznie zapisanej karteczki, która towarzyszyła informacji o tym, że podjęła współpracę z Netfliksem:

Moje życie/ Tysiąc niedoskonałości / Milion błędnych wyobrażeń / bezecne, dzikie i zagubione / Nic, czego można się spodziewać / Mogę cię tylko zaskoczyć / Nie ofiara, lecz ocalała / I żyję, aby opowiedzieć prawdziwą historię.

„Pamela: Historia miłosna” – trailer dokumentu

10 stycznia Netflix udostępnił nareszcie zwiastun filmu „Pamela: Historia miłosna”. Mówi się, że jest on odpowiedzią na serial „Pam&Tommy”, który skupia się na jej burzliwy związku z byłym już mężem Tommy Lee. Dokument ma pokazać m.in., jak wyciek sekstaśmy Tommy'ego i Pameli wpłynął na jej karierę, wizerunek i relacje. 

„Pamela: Historia miłosna” – data premiery

Dokument o Pameli Anderson pojawi się na Netfliksie 31 stycznia 2023 roku.

„Pam & Tommy” – miniserial o seksaferze z udziałem Pameli Anderson

Wiadomość o powstaniu nowego dokumentu Netflixa pojawiła się wkrótce po tym, jak na początku lutego 2022 roku zadebiutował miniserial „Pam & Tommy”. Produkcja skupiła się na wydarzeniach, które doprowadziły do ​​opublikowania skradzionej sekstaśmy z miesiąca miodowego Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. 

Podobno twórcy „Pam & Tommy” kilkakrotnie podjęli próby skontaktowania się z Pamelą w sprawie powstającego serialu, ale nigdy nie otrzymali odpowiedzi. Jeden z pomysłodawców produkcji, D.V. DeVincentis, podkreślił, że cały zespół chciał, aby Pamela Anderson wiedziała, że ten serial powstał z miłości do niej i miał być pozytywnym portretem aktorki. Odtwórczyni głównej roli – Lily James – komentowała: Miałam wielką nadzieję, że uda nam się skontaktować, dopóki nie zaczniemy kręcić

Zobacz także: