Filmy dokumentalne o życiu gwiazd cieszą się coraz większym zainteresowaniem na Netfliksie. Serca użytkowników platformy podbiła historia Georginy Rodriguez – dziewczyny Cristiano Ronaldo. W lutym w mediach pojawiła się z kolei informacja, że Jennifer Lopez także wystąpi w biograficznym dokumencie. Nie trzeba było długo czekać, by inna celebrytka – Pamela Anderson –  poinformowała, że gigant streamingowy opowie również jej historię. Netflix spróbuje zbadać każdy aspekt gwiazdy.

Powstaje film dokumentalny o życiu Pameli Anderson

Dokument wyreżyserowany przez Ryana White’a będzie zawierał ekskluzywne wywiady z samą Pamelą Anderson oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały filmowe, materiały archiwalne i osobiste dzienniki aktorki. A to wszystko po to, by poznać jej doświadczenia z Hollywood i nie tylko. Tytuł dokumentu, jak dotąd, nie jest znany. Reżyser obiecuje że będzie to intymny portret Pameli, która spogląda wstecz na swoją zawodową i osobistą drogę. Gwiazda „Słonecznego patrolu”, ale też działaczka na rzecz praw zwierząt, modelka Playboya, bohaterka tabloidów z lat 90. – to tylko niektóre z twarzy Pameli. Tym razem chce o nich opowiedzieć swoimi własnymi słowami. Produkcją zajmują się Jessica Hargrave, Julia Nottingham oraz (uwaga!) syn Pameli – Brandon Thomas Lee, którego ojcem jest muzyk Tommy Lee. Data premiery produkcji także nie jest jeszcze znana.

Pamela na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie własnoręcznie zapisanej karteczki, która towarzyszyła informacji o tym, że podjęła współpracę z Netflixem:

Moje życie/ Tysiąc niedoskonałości / Milion błędnych wyobrażeń / bezecne, dzikie i zagubione / Nic, czego można się spodziewać / Mogę cię tylko zaskoczyć / Nie ofiara, lecz ocalała / I żyję, aby opowiedzieć prawdziwą historię.

„Pam & Tommy” – miniserial o seksaferze z udziałem Pameli Anderson

Wiadomość o powstaniu nowego dokumentu Netflixa pojawiła się wkrótce po tym, jak na początku lutego zadebiutował miniserial „Pam & Tommy”. Produkcja skupiła się na wydarzeniach, które doprowadziły do ​​opublikowania skradzionej seks taśmy z miesiąca miodowego Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Podobno twórcy „Pam & Tommy” kilkakrotnie podjęli próby skontaktowania się z Pamelą w sprawie powstającego serialu, ale nigdy nie otrzymali odpowiedzi. Jeden z pomysłodawców produkcji, D.V. DeVincentis, podkreślił, że cały zespół chciał, aby Pamela Anderson wiedziała, że ten serial powstał z miłości do niej i miał być pozytywnym portretem aktorki. Odtwórczyni głównej roli – Lily James – komentowała: „Miałam wielką nadzieję, że uda nam się skontaktować, dopóki nie zaczniemy kręcić”. Czy Pamela Anderson zdecyduje się opowiedzieć i o tym aspekcie? Przekonamy się wkrótce!

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.