Brandon Thomas Lee producentem dokumentu o Pameli Anderson

W niedzielę 6 marca Pamela Anderson i jej starszy syn udali się do zlokalizowanej w West Hollywood restauracji Craig's na kolację. Na wyjście aktorka założyła wyrazistą, czerwono-pomarańczową sukienkę, którą połączyła z sandałami na wysokim obcasie, zaś 25-letni Brandon Thomas Lee miał na sobie jasnobrązowy sweter, dżinsy i białe tenisówki.

Paparazzi „przyłapali” matkę z synem wkrótce po tym, jak 54-letnia gwiazda zapowiedziała, że przygotowuje film dokumentalny dla Netflixa. W przeciwieństwie od wyprodukowanego przez Hulu serialu fabularnego „Pam & Tommy”, nakręconego na podstawie jej doświadczeń, w tej produkcji aktorka zamierza przedstawić wydarzenia „ze swojej perspektywy” (oś fabularną dla serii Hulu stanowi historia skradzionej sekstaśmy, której bohaterami byli Anderson i jej ówczesny partner, perkusista Tommy Lee).

Dokument Netflixa, który jeszcze nie ma tytułu, a w którym Pamela zdecydowała się opowiedzieć swoją „prawdziwą historię”, reżyseruje Ryan White, zaś współproducentem jest pierworodny syn głównej bohaterki, Brandon Thomas Lee

Synowie Pameli Anderson: co o nich wiemy?

25-latek – podobnie jak młodszy od niego o rok brat Dylan Jagger Lee – jest owocem głośnego związku Pameli Anderson z muzykiem Tommym Lee.  Para wzięła ślub w 1995 roku po czterech dniach znajomości, trzy lata później małżonkowie się rozstali. W kolejnej dekadzie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę – niestety ta próba również się nie powiodła.

Brandon chce pójść w ślady matki i zostać aktorem. Ma na koncie kilka epizodycznych ról w niewielkich produkcjach filmowych, większą rozpoznawalność zdobył dzięki udziałowi w reality show „The Hills: New Beginnings”. Był również modelem m.in. dla Dolce & Gabbana.

Modowe doświadczenie ma również młodszy Dylan. 24-latek stworzył własną marką modową, ale jednocześnie marzy o byciu DJ-em i producentem muzyki. W 2020 roku razem ze zespołem Midnight Kids wydał swój pierwszy minialbum.  

Jak oceniacie ich szanse na karierę w show-biznesie?

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.