Pamela Anderson i Tommy Lee - związek

To był rok 1995. Jedna z najgorętszych celebrytek tamtego czasu, Pamela Anderson, po niespełna 4 dniach znajomości zawarła związek małżeński z Tommy'm Lee, muzykiem rockowym, perkusistą zespołu Mötley Crüe Para doczekała się dwóch synów: Brandona Thomasa i Dylana Jaggera. Ich związek był burzliwy, nie brakowało w nim przemocy (Tommy spędził kilka miesięcy w więzieniu za pobicie Pameli), schodzili się i rozchodzili, by ostatecznie rozwieść się w 1998 roku. 

„Pam i Tommy” - o czym będzie serial produkcji Hulu?

Serial, który powstaje na zlecenie Hulu, będzie koncentrował się wokół afery, która wybuchła po tym, jak prywatne sekswideo z miesiąca miodowego Pam i Tommy'ego zostało skradzione w 1997 roku i trafiło do sprzedaży. Warto zaznaczyć, że wideo Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon cieszyło się ogromną popularnością, zajmując szczyt na listach sprzedaży filmów dla widzów dorosłych. Gwiazda Słonecznego patrolu wygrała w sądzie z firmą dystrybuującą skradzione nagranie i otrzymała zadośćuczynienie w wysokości półtora miliona dolarów.

„Pam i Tommy” - obsada

Kilka godzin temu 32-letnia Lily James opublikowała na swoim instagramowym koncie swoje zdjęcie w charakteryzacji do serialu. W jej serialowego męża wciela się Sebastian Stan ( Plotkara, Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Jestem najlepsza. Ja, Tonya). Zdjęciami z planu podzielił się również aktor Seth Rogen, który w produkcji wciela się w Randa Gauthiera, czyli mężczyznę, który wykradł słynną taśmę. Seth jest także jednym z producentów wykonawczych.

Trzeba przyznać, że Lily jako blondwłosa celebrytka i pokryty tatuażami Stan są niemal nie do poznania!