Pamela Anderson i Tommy Lee - związek

To był rok 1995. Jedna z najgorętszych celebrytek tamtego czasu, Pamela Anderson, po niespełna 4 dniach znajomości zawarła związek małżeński z Tommy'm Lee, muzykiem rockowym, perkusistą zespołu Mötley Crüe. Para doczekała się dwóch synów: Brandona Thomasa i Dylana Jaggera. Ich związek był burzliwy, nie brakowało w nim przemocy (Tommy spędził kilka miesięcy w więzieniu za pobicie Pameli), schodzili się i rozchodzili, by ostatecznie rozwieść się w 1998 roku. 

„Pam i Tommy” - o czym będzie serial produkcji Hulu?

8-odcinkowy serial, który powstaje na zlecenie Hulu, będzie koncentrował się wokół afery, która wybuchła po tym, jak prywatne sekswideo z miesiąca miodowego Pam i Tommy'ego zostało skradzione w 1997 roku i trafiło do sprzedaży. Warto zaznaczyć, że wideo „Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon” cieszyło się ogromną popularnością, zajmując szczyt na listach sprzedaży filmów dla widzów dorosłych. Gwiazda Słonecznego patrolu wygrała w sądzie z firmą dystrybuującą skradzione nagranie i otrzymała zadośćuczynienie w wysokości półtora miliona dolarów.

„Pam i Tommy” - obsada

32-letnia Lily James jakiś czas temu opublikowała na swoim instagramowym koncie swoje zdjęcie w charakteryzacji do serialu. W jej serialowego męża wciela się Sebastian Stan („Plotkara”, „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz,” „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”). Zdjęciami z planu podzielił się również aktor Seth Rogen, który w produkcji wciela się w Randa Gauthiera, czyli mężczyznę, który wykradł słynną taśmę. Seth jest także jednym z producentów wykonawczych.

Trzeba przyznać, że Lily jako blondwłosa celebrytka i pokryty tatuażami Stan są niemal nie do poznania!

 

„Pam i Tommy” - teaser

Prawie 2-minutowy zwiastun wideo zabiera nas za kulisy życia Tommy’ego i Pam. Widzimy Lily James jako gwiazdę „Słonecznego patrolu”, w charakterystycznym, kultowym kostiumie ratowniczki czy Tommy'ego jeżdżącego swoim zabytkowym autem. Mamy też przedsmak scen z wykradzenia słynnej sekstaśmy.

 

„Pam i Tommy” - trailer

Mamy też nareszcie pierwszy oficjalny trailer serialu, którego premiera za około miesiąc. Prawie 2-minutowe wideo pokazuje nam kolejne wątki, których możemy się spodziewać oprócz oczywiście tych związanych z sekstaśmą.

Zobacz także:

I choć zobaczycie na początku zapowiedź, że to love story, to nie będzie w serialu zapewne brakowało gorących scen seksu! Zresztą zwiastun zawiera ich przedsmak! Same i sami zobaczcie! Ach, i do tego muzyczne hity z lat 90.!

„Pam i Tommy” - oficjalny plakat

„Pam i Tommy” - premiera

Serial o Pameli Anderson i jej byłym mężu ma mieć premierę 2 lutego 2022 roku. Czy trafi do Polski? Bardzo prawdopodobne. Będziemy dawać znać!