W ubiegłym tygodniu odbył się pokaz Boss, który – nie przesadzamy – zostanie zapamiętany na długo. Na szklanym wybiegu zbudowanym w Miami pojawili się nie tylko profesjonalni modele i profesjonalne modelki, ale również goście specjalni i gościnie specjalne. Wśród nich Pamela Anderson, która zaprezentowała nowości na kolejny sezon, a przy okazji swój nowy wizerunek. O jej looku mówi teraz cały świat. 

Pamela Anderson poszła w pokazie Boss

O topowej gwieździe lat 90. znowu zrobiło się głośno za sprawą dokumentu „Pamela: Historia miłosna", który dostępny jest na Netfliksie. Aktorka opowiedziała o własnych doświadczeniach z przeszłości, a po premierze filmu wzięła udział w kilku wydarzeniach branżowych. Ostatnio pojawiła się również na pokazie Boss. Jednak nie jako gościni a modelka. Idąc po szklanym wybiegu, zaprezentowała swoje nowe oblicze – bez mocnego makijażu, z którym od lat kojarzy ją tak wiele osób. Pamela Anderson wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle, ale w takiej wersji również zachwyciła. 

Pamela Anderson zachwyciła na wybiegu

Celebrytka wystąpiła na wybiegu w lnianym garniturze w kolorze ecru, spod których przebijały się bluzka i cienki sweter w podobnych odcieniach. Na głowie Pameli Anderson, która najczęściej pojawia się w rozpuszczonych lub pozornie nieidealnych włosach, zagościł spięty nisko koczek. Makijaż również był bardzo klasyczny. Cienie w neutralnych odcieniach, delikatny róż i szminka nude. Jesteśmy fankami oraz fanami tego looku. 

fot. Getty Images

Gwiazda „Słonecznego patrolu” oczarowuje w każdym outficie, do tego radzi sobie świetnie nie tylko przed kamerą, ale również na wybiegu. W naszej galerii (na dole strony) możecie zobaczyć więcej zdjęć Pameli Anderson z ostatniego pokazuj Boss.