Jeżeli oglądałyście film Wredne dziewczyny i jesteście w nim tak samo zakochane jak my, to na pewno pamiętacie kultowy Burn Book. Chodzi o specjalny zeszyt stworzony przez Reginę George i The Plastics, żeby łatwiej było gromadzić wszystkie plotki i mniej lub bardziej pikantne opowieści na temat uczniów oraz (przede wszystkim) uczennic North Shore High School.

Burn Book to nic innego jak zeszyt ozdobiony metodą scrapbookingu, która polega na ręcznym tworzeniu dekoracji albumów, notesów, czy pamiętników. Nazwa tej sztuki pochodzi od słowa scrap, oznaczającego skrawek – właśnie dlatego wykonanie nie musi być idealne. Wszystkie niedoskonałości i niedociągnięcia sprawiają, że taki zeszyt staje się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

ZOBACZ TAKŻE: Filmy dla nastolatek - 10 kłamstw, które wmawiano nam przez lata >>>

Do wykonania takich ozdób potrzebujemy kolorowych papierów, tasiemek oraz innych materiałów papierniczych. Wiemy, że czasem ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego i wystarczająco ładnego, dlatego dobrze, że czasem możemy liczyć na pewnego rodzaju gotowce. Właśnie taki gotowy zestaw do scrapbookingu dostępny jest teraz w sieci sklepów Flying Tiger. Znajdziemy w nim piękne naklejki, tasiemki i inne potrzebne przybory, a co najlepsze – zapłacimy za niego tylko ok. 20 zł.