Regularnie wracacie do filmu Pamiętnik? A co powiedzielibyście, gdyby obraz nakręcony na podstawie bestselleru autorstwa Nicholasa Sparksa powrócił w zupełnie nowej, musicalowej wersji? Mamy dla Wad dobrą wiadomość – takie właśnie są plany. Historia niezwykłej miłości bohaterów, w których wcielają się Ryan Gosling i Rachel McAdams (ta dwójka była kiedyś parą nie tylko na ekranie!), trafi na Broadway! Kogo możemy spodziewać się w obsadzie?

Bird Box Challenge – nowy, niebezpieczny trend w sieci inspirowany filmem „Nie otwieraj oczu”. Netflix apeluje: „Nie róbcie sobie krzywdy” >>>

Film Pamiętnik powróci w formie musicalu! Kto w rolach głównych? Kiedy premiera?

Tego niestety jeszcze nie wiemy. Mało prawdopodobne jest, by w rolach głównych pojawili się McAdams i Gosling, choć ten drugi ze śpiewem i z tańcem z pewnością nie miałby najmniejszego problemu. Pewne jest natomiast, że za musical Pamiętnik odpowiedzialna będzie Bekah Brunstetter, która pracowała przy takich serialach, jak This Is Us, Amerykańscy Bogowie czy Pedagożka. W produkcji broadwayowskiej wersji Pamiętnika Brunstetter wspiera  będzie sam Nicholas Sparks, który nie kryjąc ekscytacji, o swoim udziale poinformował na Twitterze. Nie jest też tajemnicą, kto będzie odpowiadał za ścieżkę dźwiękową. Rolę tę powierzono Ingrid Michaelson, nowojorskiej indie-popowej wokalistce i autorce tekstów. Nie wiadomo jeszcze, kiedy można spodziewać się premiery musicalu Pamiętnik. Warto jednak przypomnieć, że na deski Broadwayu szybciej trafią na pewno inne musicale realizowane na podstawie filmów, czyli Wredne dziewczyny, Diabeł ubiera się u Prady i Pretty Woman. Jest na co czekać!

Agnieszka Grochowska zagrała matkę Elle Fanning! Zobaczcie zwiastun filmu „Teen Spirit” [WIDEO] >>>