Paris Hilton jest w ciąży! Serwis Page Six donosi, że 40-letnia dziedziczka hotelarskiej fortuny spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Nie wiadomo, w którym miesiącu jest obecnie Paris, ani jakiej płci będzie jej maleństwo. A kim jest ojciec? 

Paris Hilton zostanie mamą! A kto jest ojcem dziecka?

To akurat żadna tajemnica. Paris Hilton od lutego 2021 roku zaręczona jest z Carterem Reumem, z którym związała się na przełomie 2019 i 2020 roku. Biznesmen i inwestor oświadczył się ukochanej w jej 40. urodziny, a ona pochwaliła się zaręczynami rodem z bajki na Instagramie. „Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo innego, z kim wolałabym spędzić wieczność. (...) Niech żyje miłość - taka na zawsze” – napisała na swoim profilu celebrytka. 

Paris Hilton była już trzykrotnie zaręczona! Kim byli jej wybrankowie?

Warto dodać, że Carter Reum to pierwszy mężczyzna, z którym Paris Hilton zdecydowała się założyć rodzinę. Wcześniej ciągle coś stawiało jej na przeszkodzie do tego szczęścia, a celebrytka aż trzykrotnie zrywała zaręczyny! Pierwszy raz miało to miejsce w 2002 roku, gdy oświadczył się jej model Jason Shaw. Pod koniec 2004 roku Hilton zaczęła spotykać się ze swoim imiennikiem, Parisem Latsisem. Pochodzący z Grecji spadkobierca żeglugi morskiej oświadczył się jej już po siedmiu miesiącach związku, ale już w listopadzie 2005 roku ogłosili, że nie są już razem.

Później Paris umawiała się z m.in. Benji Maddenem z zespołu Good Charlotte, a także ze znanym z serialu The Hills, Dougiem Reinhardtem. Natomiast kolejny pierścionek zaręczynowy na jej palcu pojawił się w styczniu 2018 roku z inicjatywy amerykańskiego aktora polskiego pochodzenia, Chrisa Zylki. Ale jak już wiecie, ten związek jednak również nie zakończył się ślubem.

Paris Hilton jednak nie jest w ciąży

AKTUALIZACJA 28.07.2021 Paris Hilton zabrała w końcu głos w sprawie swojej ciąży i... ją zdementowała. W autorskim podcaście celebrytka zaprzeczyła, że ona i Carter Reum spodziewają się dziecka. Wyznała natomiast, że bardzo marzy o potomku, lecz chciałaby z tym zaczekać do momentu, jak będzie już po ślubie. Powiedziała także, że marzy jej się córeczka, którą najchętniej nazwałaby London. Ale jeżeli na świat przyjdzie chłopiec, możemy być pewni, że on również otrzyma imię na cześć jakiegoś miasta lub państwa. Jakie konkretnie? Tego Hilton nie chciała już powiedzieć. Dlaczego Paris tak długo trzymała nas w niepewności? Może chciała zrobić wokół siebie nieco szumu w związku z jej programem kulinarnym Cooking with Paris, który 4 sierpnia pojawi się na platformie Netflix? Już jesteśmy ciekawi, co nam tam zgotuje.