Życie pokazuje, że to wcale nie zerwanie zaręczyn jest tym najbardziej bolesnym rozstaniem. Czasem trudniej rozstać się z pierścionkiem od tego, który miał być tym jedynym. Na własnej skórze doświadczyła tego Paris Hilton, która właśnie zerwała się ze swym partnerem, Chrisem Zylką , ale ani myśli zegnać się z podarowanym przez niego 20 - karatowym diamentem. Trudno się jej dziwić i wcale nie chodzi o to, że jego wartość szacuje się na 2 miliony dolarów, bo akurat pieniędzy dziedziczce fortuny nie brakuje. Za to powodzenia w kwestii uczuć – tak i to bardzo. Mimo iż za chwilę stuknie jej czterdziestka, Paris Hilton nie udało się ustabilizować i założyć rodziny z żadnym z mężczyzn, który kiedyś byli mili jej sercu (a wśród których był m.in. Nick Carter z Barckstreet Boys czy Cristiano Ronaldo).

Wujaszek i Ciocia liestyle rozstali się

Co ciekawe, może się okazać, że mimo zerwanych zaręczyn gwiazda będzie mogła zatrzymać pierścionek. Dlaczego? Chociaż prawo jest po stronie o 4 lata młodszego od Hilton chłopaka, w związku z tym, że to gwiazda zakończyła związek, może się okazać, że klejnot pozostanie w jej rękach. Jak można się domyślić – chodzi o pieniądze. Jako że majątek aktora (wystąpił m.in. w serialu Hannah Montana) jest nieporównywalnie mniejszy niż ten należący do Hilton, zaczęto dochodzić, skąd Zylka znalazł się w posiadaniu tak ogromnej sumy. Okazało się, że to wcale nie on kupił pierścionek. Za klejnotem stoi jubiler gwiazd - Michael Greene, który… podarował go Paris Hilton.

Ale cała sprawa może być dużo bardziej skomplikowana. Osoby z bliskiego otoczenia pary ujawniają dużo ciekawsze informacje: jeśli wierzyć zagranicznej prasie rodzice chłopaka nie poznali jeszcze rodziców Paris, a ślub tak naprawdę nigdy nie był na poważnie w planach; przełożono datę, ale nigdy nie wyznaczono nowej. Wszystko przez to, że priorytetem dla Paris była nie tyle sama relacja, co jej uprawomocnienie. Co na to niedoszły mąż? O swojej byłej mówi, że była największą intelektualistą jaką poznał, a klasyczne zaręczyny – najbardziej romantyczną sytuacją, jaka mu się przydarzyła. Mimo afery z pierścionkiem.

Jak oceniacie, Paris Hilton i Chris Zylka byli udaną parą? Żałujecie, że się rozstali?

10 dowodów na to, że Bella Hadid i The Weeknd bardzo się kochają [ZDJĘCIA]