Jeśli myślałyście, już 2020 rok już niczym was nie zaskoczy, musimy was rozczarować – Patryk Vega opublikował właśnie zwiastun swojego najnowszego filmu – Miłość, seks & pandemia. I zapowiada, że obraz już wkrótce trafi do kin, co oznacza, że jeden z najpopularniejszych rodzimych reżyserów wierzy, że obostrzenia niebawem nie będą miały racji bytu i szybko wrócimy na kinowe sale. Cóż, też sobie tego w tym 2021 roku życzymy.

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film. Kochani, życzę Wam, aby nadchodzący rok był czasem pozytywnych zmian oraz ukojenia <3” napisał reżyser, a także podziękował wszystkim zaangażowanym w projekt aktorom. Wśród nich jest sporo nowych twarzy, które do tej pory nie współpracowały z Vegą. To m.in. Anna Mucha, Zofia Zborowska-Wrona czy Michał Czernecki, a także debiutująca w roli aktorki Małgorzata Rozenek-Majdan. Już po trailerze widać, że scen z jej udziałem – i to bardzo odważnych – będzie sporo.

Miłość, seks & pandemia, czyli nowy film Patryka Vegi. Kto znalazł się w obsadzie?

Poza tym w obsadzie znaleźli się także Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog oraz Daniel Roman. Za zdjęcia odpowiedzialna jest Sandra Sobolewska.

O filmie Miłość, seks & pandemia już od jakiegoś czasu jest głośno. Nie tylko ze względu na tematykę, ale także czas jego powstawania – czyli jak sam tytuł wskazuje – pandemię koronawirusa. Ta szaleje praktycznie od początku 2020 roku i sprawiła, że przez kilka miesięcy nie tylko kina były zamknięte, ale również zawieszono prace na planach filmowych. To jednak nie przeszkodziło Patrykowi Vedze w przygotowaniu swojego najnowszego dzieła, w którym postanowił on podzielić się swoimi refleksjami na temat minionych miesięcy. Zamierzacie je obejrzeć?

Patryk Vega wraca z nowym filmem! O czym będzie „Pętla”? >>>