W marcu dowiedzieliśmy się, że Patryk Vega pracuje nad nowym filmem mimo stanu epidemii. Sprawę nagłośniła Karolina Korwin Piotrowska – zachowanie reżysera wzbudziło wiele emocji. Po kilku miesiącach temat nowego filmu Patryka Vegi powrócił. Twórca poinformował swoich fanów, że już dziś (3 czerwca) do sieci trafi zwiastun w wersji reżyserskiej – bez cenzury. Sprawdźcie poniżej, o czym będzie Pętla i kogo zobaczymy na ekranie!

Pętla – o czym będzie nowy film Patryka Vegi?

Wszystko wskazuje na to, że nowy film Patryka Vegi będzie jednym z najmocniejszych w jego karierze. Pętla to produkcja oparta na faktach. Jak się okazuje, reżyser inspirował się głośną aferą podkarpacką. Chodzi o setki kompromitujących nagrań z politykami i biznesmanami, którzy korzystali z usług agencji towarzyskich na Podkarpaciu. Agencje były prowadzone przez ukraińską mafię we współpracy z oficerem Centralnego Biura Śledczego. W filmie pojawia się również postać inspirowana Cyganem, a właściwie Dawidem Kosteckim – zmarły w 2019 bokser. W tej roli zobaczymy Piotra Stramowskiego. Kto jeszcze pojawi się na ekranie?

Piotr Stramowski to jedna z gwiazd Pętli. W filmie wystąpią również Katarzyna Warnke i Antek Królikowski, którzy współpracowali już z Patrykiem Vegą, Tomasz Dedek, czyli serialowy Jędrula z Rodziny zastępczej oraz Dagmara Kaźmierska – gwiazda reality-show Królowe życia. Będziecie oglądać?

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun reżyserski - bez cenzury (!). 

 

Sandra z programu „Hotel Paradise” zagrała w filmie Patryka Vegi. O którą produkcję chodzi? >>>

Zobacz także: