Mateusz Krzyżanowski, występujący w sieci pod pseudonimem Mini Majk, to popularny influencer i youtuber, któremu szeroką popularność  w internecie przyniósł udział w projekcie Karola „Friza” Wiśniewskiego o nazwie Ekipa. Łącznie na wszystkich profilach w mediach społecznościowych udało mu się zebrać już blisko 3,5 miliona obserwatorów. W maju 2021 roku twórca internetowy przedstawił światu swoją dziewczynę, którą okazała się dziewiętnastoletnia wówczas Paulina Kozłowska. Pochodząca z Trójmiasta maturzystka od samego początku zmagała się z ogromną falą hejtu. Internauci zarzucali jej bowiem, że związała się z niskorosłym youtuberem wyłącznie dla sławy i pieniędzy.

To już oficjalne: Paulina Kozłowska i Mini Majk rozstali się

Na początku tego roku w mediach zrobiło się głośno o rzekomym kryzysie w związku Mateusza i Pauliny. Fani zwrócili wówczas uwagę na fakt, że z instagramowego profilu Mini Majka zniknęły jego wszystkie wspólnie zdjęcia z dziewczyną. Ona jednak pytania o rozstanie z chłopakiem zbywała milczeniem. Aż do teraz. W czwartek Kozłowska poinformowała swoich widzów w serwisie YouTube, że w jej życiu prywatnym faktycznie ostatnio zaszły spore zmiany.

Chciałabym wam troszkę przybliżyć sytuację, która miała miejsce i zmieniła moje życie 2 miesiące temu. Czekałam z nagraniem tego filmu dość długo, ponieważ musiałam po prostu wszystko przemyśleć. Musiał minąć czas, żeby mogła to opowiedzieć na spokojnie. Opowiem wam o moim rozstaniu z Majkelem (...). Bardzo długo zwlekałam z tym filmem, z wyjaśnieniami. Po prostu nie byłam na to gotowa – zaczęła.

Na nagraniu Paulina ubolewa nad tym, że odebrano jej szansę poinformowania o rozstaniu na własnych warunkach. Jednocześnie potwierdziła, że  Mini Majk wyprowadził się z jej mieszkania już na początku lutego.

Teraz jestem w stanie na spokojnie, bez zbędnych emocji o tym wszystkim opowiedzieć. Niestety wy dowiedzieliście się o w naszych kłopotach związku przez Instagrama, w momencie kłótni, za co Majkel przeprosił w wywiadzie. (...). Wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia o naszym rozstaniu. Wylała się ogromna fala hejtu. Wtedy też Majkel się wyprowadził – relacjonuje.

Koleżanka Wersow i Friza wyznała, że jej relacje z Mini Majkiem zaczęły się mocno psuć krótko po wyprowadzce z domu Ekipy. Nie podała jednak konkretnej przyczyny rozstania.

Tak naprawdę nasz związek szedł w złą stronę od momentu przeprowadzki tutaj. Jak byliśmy sami, to zaczęliśmy się więcej kłócić. Nie dogadywaliśmy się. Pewne sytuacje doprowadziły do tego, że po prostu stwierdziliśmy, że zakończymy ten związek – opowiada.

Paulina Kozłowska o aktualnych relacjach z Mini Majkiem

Paulina Kozłowska szczerze przyznaje, że rozstała się z Mini Majkiem w niemiłej atmosferze. Zapewnia jednak, że z czasem ich stosunki uległy znacznej poprawie.

Zobacz także:

Po tym wszystkim na początku byliśmy na siebie bardzo źli, ale całe szczęście, gdy te wszystkie negatywne emocje opadły, pogodziliśmy się – wyznała.

Influencerka ujawniła, że pozostają ze sobą w stałym kontakcie oraz dzielą się opieką nad swoimi psami.

Mamy też wspólnie pieski. Dzielimy się opieką. Na co dzień mieszkają u mnie. U Majkela są na weekendy. On jest zawsze pomocny jeśli chodzi o pieski – zapewnia.

Paulina oznajmiła, że zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zawdzięcza swojemu byłemu partnerowi i podziękowała mu za wszystko, co dla niej zrobił.

Bardzo z tego powodu się cieszę, że nasza relacja nie zakończyła się wrogo. Że nie jesteśmy dla siebie wrogami, tylko jesteśmy dla siebie przyjaciółmi. Nasz wiązek trwał ponad 2 lata. Jest to naprawdę bardzo długo. To był mój pierwszy prawdziwy związek. Spędziliśmy ze sobą masę czasu. Mamy wspaniałe wspomnienia, które będę pamiętała do końca życia. Ja Majkelowi bardzo dużo zawdzięczam i dziękuję za to wszystko, co dla mnie zrobił, jak zmieniło się moje życie. Naprawdę będę za to wdzięczna do końca życia – oświadcza na nagraniu.

Podsumowując, rozstaliśmy się na początku lutego, ale mamy ze sobą dobre relacje. Mamy wspólne pieski. Nasza relacja jest przyjacielska. Nie jesteśmy dla siebie wrogami. No i jeszcze raz za wszystko Majkelowi dziękuję – dodała, kończąc wątek.

Myślicie, że Mini Majk również zdecyduje się opowiedzieć o kulisach ich rozstania?