Ekipa Friza przekazała fanom i fankom bardzo przykrą wiadomość. Odszedł jeden z najnowszych mieszkańców słynnego już domu youtuberów. Mateusz Krzyżanowski, znany w sieci lepiej pod pseudonimem Mini Majk, poinformował swoich obserwatorów w serwisie Instagram o stracie ukochanego pupila.

Ekipa Friza pożegnała czworonożnego przyjaciela

We wtorek po południu na instagramowych profilach części członków Ekipy zaczęły pojawiać się bardzo niepokojące wpisy. Mini Majk zamieścił na instastory płaczącą emotkę, a Łukasz Wojtyca (czyli Wujek Łuki) opublikował u siebie symbol znicza, jasno dając do zrozumienia, że domownicy przeżywają żałobę.

Będzie nam cię brakowało przyjacielu - napisał Mini Majk, potwierdzając smutne wieści.

Z kolejnych instastories dowiedzieliśmy się, że influencerzy opłakują nagłą stratę jednego ze swoich czworonożnych przyjaciół, psa Leosia.

Ekipa żegna Leosia

Nasze ostatnie zdjęcie razem, żegnaj - napisała Paulina Kozłowska, dziewczyna Mini Majka.

Czarno-białą fotografią ze zmarłym dziś szczeniakiem podzieliła się też ze swoimi instagramowymi obserwatorami Kasia Bożek (Fusialka).

Tak mi przykro - wyznała.

Mini Majk o przyczynie śmierci szczeniaka

Członkowie Ekipy początkowo milczeli na temat okoliczności nagłego i przedwczesnego zgonu swojego pupila.

Jest nam bardzo trudno, ale dziś wyjaśnimy, co się wydarzyło wczorajszego dnia - napisała w środę na instastory Paulina.

Wszelkie spekulacje uciął w końcu Mini Majk. Z jego wpisu wynika, że Leoś miał wrodzoną wadę serca.

Nie jesteśmy w stanie Wam tego opowiedzieć, więc napiszemy: Wczoraj Leosiowi podczas zabawy zatrzymało się serduszko. Pomimo natychmiastowej reanimacji u weterynarza piesek zmarł. Wykonano mu zdjęcie RTG, na którym widać, że miał powiększone serce. Nie wiedzieliśmy o tej wadzie, a kupiliśmy go ze sprawdzonej hodowli FCI. Jest to dla nas przykra sytuacja, dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia - napisał youtuber.

Przypomnijmy, że Mini Majk i jego partnerka adoptowali swojego pierwszego wspólnego psa w lipcu tego roku.

Zobacz także: