„Love Island” to jeden z najchętniej oglądanych programów typu reality w Polsce. Czwarta edycja okazała się niesamowicie emocjonująca. A to m.in. dzięki uczestniczkom i uczestnikom, którzy dostarczali widzkom oraz widzom wielu wrażeń, jak również wielokrotnie ich zaskakiwali. Do tego grona należy m.in. Paulina Szczuc. Co wiadomo o jej życiu prywatnym i zawodowym?

Kim jest Paulina z 4. edycji „Love Island Polska”?      

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Paulinie Szczuc, czyli finalistce czwartej edycji emitowanego w telewizji Polsat programu „Love Island. Wyspa miłości”? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, nie mogliście lepiej trafić. Oto, co o niej wiemy.

Paulina z czwartej edycji „Love Island” ma 25 lat i mieszka w Szczecinie. Bardzo ważna jest dla niej muzyka. To m.in. ona poprawia jej humor. Uwielbia tańczyć. W ten sposób nie tylko dba o formę, ale również dobrze się bawi. Jak sama mówi, jest szczera, lojalna i empatyczna. Co ciekawe, uważa się również za osobę nieśmiałą. Dlatego ciężko jej wykonać ten pierwszy (według wielu osób najważniejszy) krok. Znalazła jednak na to sposób, Gdy jakiś mężczyzna zwróci jej uwagę, posyła mu uroczy uśmiech albo spojrzenie. 

No właśnie. A jakich mężczyzn lubi Paulina Szczuc, która bierze udział w czwartej edycji „Love Island” – programu prowadzonego przez Karolinę Gilon? Jak się okazuje, najważniejsze są dla niej: poczucie humoru i pewność siebie. Nie ukrywa, że wygląd też się dla niej liczy. 

Niestety Paulina Szcuc nie miała dotąd tak zwanego szczęścia w miłości. Niełatwo zdobyć zaufanie finalistki czwartej edycji „Love Island”, ponieważ jej ex bardzo ją zawiódł. Ostatni związek Pauliny trwał aż cztery lata. Od około pół roku jest singielką. 

A dlaczego Paulina Szczuc zdecydowała się na udział w „Love Island. Wyspa miłości”? Chciała przeżyć niesamowitą przygodę, a może szuka poważnego uczucia? Okazuje się, że mieszkająca w Szczecinie 25-latka chce znaleźć w programie miłość swojego życia. O tym, czy udało jej się zrealizować ten plan, dowiemy się prawdopodobnie już po emisji finałowego odcinka „Love Island 4”

„Love Island 4”: Paulina Szcuc – Instagram

Podobnie jak pozostałe finalistki oraz pozostali finaliści „Love Island 4” Paulina Szcuc nie stroni od mediów społecznościowych, w tym od Instagramu. Co więcej, może pochwalić się rosnącą popularnością we wspomnianej już aplikacji. Jej oficjalny profil (@paulina_szczuc) obserwuje już ponad 46 tysięcy osób. Kilka zdjęć uczestniczki gorącego reality-show możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także: