To już koniec „delegacji” Wyspiarzy w Casa Amor, czyli drugiej willi, w której poznali nowe singielki. Po kilku dniach każdy z nich musiał zdecydować, czy wraca na Wyspę Miłości sam, czy z nową partnerką. Jednak najpierw w Kręgu Ognia zebrały się Wyspiarki oraz nowi single. Dziewczyny kolejno mówiły, czy chcą stworzą nową parę czy czekają na powrót swoich połówek. Co z tego wyniknęło?

"Love Island 4” – koniec Casa Amor i wielkie przeparowanie

Wielkie przeparowanie po zakończeniu projektu Casa Amor zaczęło się w miarę spokojnie – od singielki Oli, która wybrała Dawida. Po chwili do willi wszedł Adrian, który z Casa przywiózł Edytę. Magda, spokojna o wierność Wiktora, oznajmiła, że czeka na swoją drugą połówkę. Wiktor nie zawiódł i wrócił do Magdy.

Następnie przyszedł czas na wybór Pauliny. Wskazała Mateusza, ale po chwili zalała się łzami, gdy zobaczyła, że jej były wrócił z Casa bez nowej dziewczyny. Andrzej spojrzał Paulinie głęboko w oczy - coś w niej pękło i wyszeptała chłopakowi: „chyba zrobiłam błąd”.

Z kolei Aleksandra zdecydowała się zaczekać na powrót Arka z Casa. W drzwiach willi pojawiła się jego sylwetka, ale po chwili, także cień kobiecego ciała. Nową wybranką Arka okazała się Laura. Aleksandra nie kryła rozczarowania i smutku, padły gorzkie słowa i pojawiły się łzy.

Alex czekała na swojego Jurka z dużym niepokojem. Zaryzykowała i nie wybrała żadnego z nowych facetów. A Jurek zrobił wszystko żeby jak najszybciej przytulić swoją dziewczynę. To kolejny związek, który wytrzymał próbę Casa Amor.

Widzowie „Love Island 4” zawiedli się na Arku

Nie da się ukryć, że po szokującym przeparowaniu wśród uczestników jest dużo żalu, złości i pretensji. Najwięcej do pogadania mają zdecydowanie Arek i Aleksandra – między tym dwojgiem zapowiada się naprawdę ostra przeprawa. Czy status singielki oznacza dla Oli niej definitywny koniec szans na miłość na Wyspie? A może rozczarowanie Arkiem zbliży ją do Adriana?

Sporo dzieje się też między Pauliną i Andrzejem. Czy dziewczyna żałuje swojej decyzji? Może ten związek to jeszcze otwarta sprawa? I jak w tych emocjach odnajdzie się Mateusz? Jedno jest pewne – najbliższe dni na Wyspie Miłości upłyną pod znakiem ogromnych emocji.

Zobacz także:

Warto dodać, że burza wokół wydarzeń z ostatniego odcinka „Love Island 4” nie cichnie także w sieci. Internauci zdecydowanie najwięcej mają do powiedzenia na temat decyzji Arka. Pod postem na ten temat na oficjalnym profilu programu na Instagramie jest już niemal 2,5 tysiąca komentarzy. Na uczestnika, który do tej pory cieszył się ogromną sympatią widzów, po raz pierwszy w tym sezonie spadła tak duża fala krytyki.

Brawo Arek! Pokazałeś swoją twarz. Chyba niedługo wylecisz

Arek, straciłeś w moich oczach, a byłeś moim faworytem...

A pomyśleć, że był moim faworytem z facetów... COFAM

Spodziewaliście i spodziewałyście się takiego obrotu spraw?

Dużo zdjęć z emocjonującego przeparowania w 27. odcinku "Love Island 4” znajdziecie w naszej galerii.