Producent, kompozytor, aranżer. Pawbeats to jeden z najbardziej cenionych muzyków muzycznych w Polsce. Współpracuje z topowymi artystami i artystkami, nie zapomina też o debiutantach i debiutantkach – chce dawać im szansę. Zręcznie miesza ze sobą różne gatunki. Nie daje się zaszufladkować. W Glamour Sound On rozmawiamy nie tylko o muzyce, ale również o górach, które są jego drugą miłością (a może jednak pierwszą?). Co więcej, Marcin Pawłowski, bo właśnie tak brzmi jego prawdziwe nazwisko, otworzył się na temat zdrowia psychicznego. 

Pawbeats: „Miałem moment twórcy wszechwiedzącego”

Pawbeats ma silnie ugruntowaną pozycję w branży muzycznej, a jego dorobek naprawdę robi wrażenie. Mimo wszystkich sukcesów, wydaje się bardzo skromnym artystą. Ale, co ciekawe, on sam wcale się tak nie czuje. Potrafi docenić siebie i swoją twórczość. Z drugiej strony – przy okazji każdego kolejnego projektu uczy się i dowiaduje czegoś nowego o sobie. I ma tego świadomość.

Miałem moment twórcy wszechwiedzącego – przyznał Pawbeats w Glamour Sound On. 

Pawbeats: „Przed premierami mam wzmożone ataki nerwicowe”

W najnowszym wywiadzie Pawbeats otworzył się również na temat zdrowia psychicznego. Przyznał, że jest nerwicowcem. Natomiast momenty przedpremierowe są dla niego naprawdę trudne. Właśnie wtedy doświadcza wzmożonych ataków nerwicowych.

Przed premierami mam wzmożone ataki nerwicowe – ujawnił Pawbeats w Glamour Sound On.

Pawbeats w Glamour Sound On

Całą rozmowę z Pawbeatsem możecie obejrzeć na Glamour.pl, jak również na kanale Glamour Polska na platformie YouTube. Kolejny odcinek Glamour Sound On już w środę. Przypominamy, że także możecie zadawać pytania naszym gościom i gościniom. Śledźcie profil @glamourpoland na Instagramie, by dowiedzieć się więcej.