Pogoda jest iście letnia, jednak my już myślimy o nadchodzącej jesieni. Przynajmniej w kontekście trendów na kolejny sezon. Jeśli chodzi o modne paznokcie na jesień 2023, nie będziemy narzekać na nudę. Najbardziej hot będą bowiem stylizacje pełne kolorów, wzorków i innych zdobień (w tym tych 3D). Przed nami kilka miesięcy eksperymentów, prób i zapewne także błędów. Do tego odrobina dobrej zabawy i próba wyrażenia siebie. Tak, manicure może okazać się dobrym sposobem na pokazanie tego, co się lubi oraz w czym czuje się najlepiej. Chodzi o to, by nie podążać ślepo za trendami, tylko wybierać z nich to, co najbardziej nam się podoba. W związku z tym wszelkie inspiracje mile widziane. I właśnie dlatego nie możemy przejść obojętnie obok nowych paznokci Emily Ratajkowski, które łączą w sobie kilka najważniejszych tendencji na drugą połowę roku. 

Paznokcie Emily Ratajkowski zachwycają

Fanki i fani Emily Ratajkowski postrzegają ją jako współczesną ikonę stylu. Chętnie inspirują się jej modowymi, jak również urodowymi wyborami. Jeżeli należycie do tego grona, mamy dla was dobrą wiadomość. Modelka i celebrytka właśnie dostarczyła nam inspiracji na modne paznokcie na jesień 2023. Opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których doskonale widać jej dłonie. Blackberries cows serpent nails and sly – napisała pod postem. 

Paznokcie Emily Ratajkowski od razu przyciągają wzrok. To za sprawą mocnych kolorów, na które postawiła. Czerwień i czerń to jedne z najmodniejszych odcieni na nadchodzące miesiące. Wyglądają świetnie w wersji solo, jak również w duecie, co zresztą widać na fotografiach „wrzuconych” przez Emratę. Co ważne, modelka uzupełniła swój manicure o abstrakcyjne wzorki. Główną inspiracją do ich stworzenia okazały się... węże. Zaskakujące, ale jednocześnie niezwykle efektowne. No i zgodne z trendami w manicure na jesień 2023.

Ze względu na wspomniane zdobienia odwzorowanie tego typu stylizacji może okazać się trudne i czasochłonne. Jeśli więc podobają wam się paznokcie Emily Ratajkowski, rekomendujemy, by nie odtwarzać ich samodzielnie - w domu, tylko umówić się na manicure do profesjonalistki lub profesjonalisty. Dzięki temu uzyskacie pożądany efekt, a wasze paznokcie pozostaną w dobrej kondycji. 

Modne paznokcie na jesień 2023 w stylu Emily Ratajkowski i innych gwiazd

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie dodały, że Emily Ratajkowski to jedna z kilku gwiazd, na których będziemy wzorować się w kolejnym sezonie. Inspiracje na modne paznokcie na jesień 2023 podsunęły nam również m.in. Selena Gomez, która lansuje angel shimmer nails, Angelina Jolie – fanka minimalizmu i elegancji oraz Hailey Bieber. Wszystko wskazuje na to, że popularnej modelce i it-girl, a prywatnie żonie Justina Biebera znudziły się glazed donut nails. Od kilku miesięcy chętniej wybiera bowiem bardziej wyraziste kolory, a swoje paznokcie ozdabia dodatkowo zaskakującymi (często niepasującymi do siebie) wzorkami. To zmiana, która zaskoczyła wiele osób śledzących jej poczynania w mediach społecznościowych.