Angelina Jolie uchodzi za współczesną ikonę stylu. Cały świat zachwyca się jej stylizacjami na co dzień, a także z czerwonego dywanu. Poza tym wiele osób zwraca uwagę na jej urodę. Jeśli chodzi o kwestie beauty, aktorka niechętnie eksperymentuje. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że klasyka zawsze się sprawdza. Dlatego pozostaje jej wierna. A dzięki temu podkreśla swoje naturalne piękno. Dotyczy to m.in. manicure’u. W tym sezonie gwiazda takich produkcji jak m.in. „Eternals”, „Czarownica”, „Turysta” czy „Mr. & Mrs. Smith” lansuje milky nails w najprostszym (w dobrym tego słowa znaczeniu) wydaniu. Nie ukrywamy, że chętnie się nią zainspirujemy. I to nie tylko w tym sezonie, ale również w kolejnych. 

Minimalistyczne paznokcie Angeliny Jolie to kwintesencja klasyki i elegancji

Kilka dni temu paparazzi przyłapali Angelinę Jolie, gdy wychodziła z jednego z luksusowych hoteli w Rzymie. Jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej stylowych aktorek na świecie miała na sobie look wpisujący się w estetykę cichego luksusu. Do jasnych elementów garderoby, które zostały wykonane z lejących się, ale wysoko jakościowych, a przez to eleganckich tkanin, dobrała odpowiednie dodatki – duże okulary przeciwsłoneczne, kopertówkę oraz szykowną biżuterię. Spięła swoje długie włosy, poza tym postawiła na lekki makijaż. Nie zapomniała również o stylizacji paznokci. Na jej dłoniach zagościła mleczna biel, która należy do grona najbardziej pożądanych odcieni tego sezonu. Gwiazda wykonała swój manicure za pomocą lekko transparentnego lakieru, przez co uzyskała bardzo modny efekt. Zobaczcie: 

fot. Getty Images / MEGA / Contributor

Manicure w tym stylu jest modny teraz i, powiedzmy sobie szczerze, będzie modny zawsze. Krótkie paznokcie w kolorze mlecznej bieli to kwintesencja klasyki oraz elegancji. Sprawdzą się na co dzień, jak również na specjalne okazje. Pasują do wszystkiego. 

fot. Getty Images / MEGA / Contributor

Minimalistyczne paznokcie na jesień 2023

Choć tegoroczne lato upłynęło nam pod znakiem paznokciowego szaleństwa (podziękowania należą się topowym gwiazdom i it-girls, na czele z Hailey Bieber, która porzuciła glazed donut nails na rzecz wyrazistych kolorów oraz psychodelicznych wzorków), w nadchodzącym sezonie nadal będzie głośno o subtelnych i prostych stylizacjach. Jeżeli chodzi o minimalistyczne paznokcie na jesień 2023, warto mieć na swoim beauty radarze m.in. lipgloss nails oraz propozycje z kategorii quiet luxury. Co ważne, będą liczyć się nie tylko zdobienia, ale również długość i kształt. Królować będą krótkie paznokcie spiłowane na kształt kwadratu, najlepiej delikatnie zaokrąglonego. Biorąc to pod uwagę, tym bardziej warto zainspirować się Angeliną Jolie. Więcej o trendach w manicure na kolejne miesiące przeczytacie tutaj:

Zebrałyśmy dla was najważniejsze informacje o modnych paznokciach na jesień 2023. Jednak należy pamiętać, że to tylko sugestie i propozycje oparte na tym, co działo się (albo wciąż dzieje się) na światowych wybiegach, a także w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie oraz TikToku. A przecież najważniejsze jest to, by czuć się w danej stylizacji komfortowo, by być sobą. I właśnie z tą myślą was zostawiamy. 

Zobacz także: