Pedro Pascal miał już za sobą niesamowity i naprawdę udany rok. Gwiazdor „The Last of Us” jest obecnie na ustach całego świata nie tylko za sprawą roli w hitowym serialu HBO.

Dostał także angaż w głośnej produkcji z uniwersum „Gwiezdnych wojen” – „The Mandalorian”. Ponadto pojawi się u boku Ethana Hawke’a w krótkometrażowym filmie „Strange Ways of Life”, który będzie miał premierę na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. Teraz zaś 47-latek spróbuje swoich sił w prowadzeniu słynnego show SNL.

Mały Pedro Pascal z Santiago w Chile poprowadzi Saturday Night Live! mówi aktor w nagraniu promującym najnowszy odcinek, którego premiera odbędzie się 4 lutego na kanale NBC. Dziko – dodaje.

Pedro Pascal tańczy z klikaczem z „The Last of Us”

Potem słyszymy dziwny dźwięk na planie SNL. Serialowy Joel chwyta młotek i zaczyna poszukiwania. Wtedy znajduje klikacza, czyli przedstawiciela jednej z najbardziej niebezpiecznych grup zombie, zarażonych śmiercionośnym grzybem z „The Last of Us”. Pedro ma zamiar uderzyć potwora młotkiem, kiedy zostaje zatrzymany przez członkinię ekipy SNL, Sarah Sherman. Co robisz, wariacie? – pyta Sarah. To nasz nowy członek obsady! Wiem, że to twój pierwszy raz jako gospodarz, ale mała rada: nie bij ekipy młotkiem, maniaku – żartuje Sherman.

To miejsce jest szalone – zauważa Chilijczyk. Lubię to – dodaje. A na poparcie swoich słów... zaczyna tańczyć w potworem.

Twerking Pascala u boku klikacza nie tylko pokazuje, że gwiazdor niczego się nie boi, ale też dowodzi, że odtwórca roli Joela jest zaprzeczeniem swojego bohatera. Ten na ekranie jest wycofany i ostrożny, nieskory do żartów. Ten w prawdziwym życiu ma świetne poczucie humoru i uwielbia wygłupy.

Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Nagranie z marszu stało się viralem. Zresztą co tu dużo opowiadać – po prostu zobaczcie!