Pedro Pascal powinien wystąpić w filmie „Super Mario Bros”?

W kwietniu 2023 roku światło dzienne ma ujrzeć film animowany „Super Mario Bros. Film” na podstawie serii kultowych gier Nintendo. Głównym bohaterom głosu użyczą: Chris Pratt wystąpi w roli Mario, Charlie Day jako Luigi, Anya Taylor-Joy jako księżniczka Peach i Jack Black jako Bowser.

Co prawda jest już trochę za późno na zmiany w obsadzie, jednak obliczu najnowszych wydarzeń fanki i fani produkcji domagają się recastingu. Ich zdaniem Super Mariem powinien zostać gwiazdor serialu „The Last of Us”, Pedro Pascal. Chilijczyk, który zrobił furorę w najnowszym serialu HBO na postawie słynnej gry PlayStation, ostatnio poprowadził popularny amerykański program satyryczny „Saturday Night Live”. Od momentu premiery odcinka z udziałem 47-latka internet płonie, zachwycając się coraz to nowymi wątkami.

Na początku internautki i internauci oszaleli na punkcie tańca aktora z klikaczem – przedstawicielem niebezpiecznego gatunku zombie, zainfekowanych śmiercionośnym grzybem z „The Last of Us”. Nagranie z marszu stało się viralem. Teraz triumfy święci skecz z udziałem Pascala, w którym ten wcielił się w bohatera popularnej gry wideo – wąsatego hydraulika Maria.

Pedro Pascal z „The Last of Us” w parodii Super Mario 

Koncept parodii jest genialny w swej prostocie. Oto sympatyczny hydraulik, który w klasycznej platformówce przemierza świat w celu uratowania księżniczki, zostaje przeniesiony do dystopijnej rzeczywistości znanej z hitowej produkcji HBO o apokalipsie zombie. Odtwórca roli cynicznego, małomównego Joela z „The Last of Us” nadaje swojemu nowemu bohaterowi oblicze pełne mroku i szorstkości.

Podejmując się misji poprowadzenia księżniczki do Tęczowej Drogi, Mario zmierzy się ze swoimi demonami i wróci za kierownicę swojego gokarta, by stawić czoła niebezpieczeństwom upadłego Królestwa Grzybów.

Już sam opis wygląda przekomicznie. „W akcji” jest jeszcze zabawniej. Zobaczcie!

 

Zobacz także: