Już za kilka dni rozpocznie się pełnia księżyca w znaku Barana. Ta pełnia księżyca, zgodnie z tym, co przekazuje jej znak, doda nam pewności siebie i odwagi. To świetny czas, aby zastanowić się, czego naprawdę chcesz. Moment, by odważyć się i powrócić do porzuconych projektów. Co to oznacza w praktyce? Już wyjaśniamy.

Pełnia księżyca w Baranie we wrześniu 2023. Kiedy wypada i co oznacza?

Superenergetyczna pełnia Księżyca będzie miała miejsce w odważnym, ognistym, charyzmatycznym znaku Barana. Wypatrujcie jej 29 września 2023. Księżyc jest w Baranie, a Słońce w Wadze, co oznacza podwójną moc działania - oba znaki dziarsko idą do przodu, chętnie podejmują wyzwania i nie brakuje im wewnętrznej siły.

Sezon Wagi to czas równowagi, dbania o siebie i harmonii, a połączenie z pełnią w Baranie to idealny czas, by ruszyć do przodu, podejmować ryzyko i na nowo rozpalić swój wewnętrzny ogień, który przyda się tym, którzy pragną iskier w relacji.

Pełnia Księżyca w Baranie kryje w sobie ogromny potencjał - daje siłę, by wcielić w życie pomysły, które od dawna chodzą nam po głowie. Wrześniowa pełnia to więc idealny czas, by powiedzieć sobie: zaryzykuj, nie wahaj się, zrób to teraz. 

Pełnia księżyca we wrześniu 2023: taniec Marsa i Wenus, czyli miłość i związki

Baranem rządzi energia Marsa, Wagą – Wenus. W pełnię jesteśmy wręcz zaproszeni do tańca Wenus i Marsa, dwóch bardzo różnych energii. Odważne działanie, ale przy jednoczesnej trosce o innych. Szczególnie te mieszane energie odczują Barany, Byki, Raki, Wagi, Skorpiony i Koziorożce, blisko związane z obiema planetami.

Podczas pełni księżyca Wenus odgrywa istotną rolę i ma ona nierozerwalny związek z miłością. Jeśli więc któryś w wyżej wymienionych znaków jest twój, a ty pragniesz romansu lub marzysz o szczęśliwym związku, to może zdarzyć się absolutnie niespodziewanie. Ale(!) zachowaj ostrożność - po chwilowym uniesieniu może okazać się, że to ktoś zupełnie nie w twoim typie. Ma to związek z konstelacją Wenus i Urana, podczas której przytrafiają nam się pewne... niespodzianki. 

Jesteś już w relacji, ale boisz się zaangażować zbyt mocno? Daj sobie i partnerowi wystarczającą swobodę. Podczas pełni będzie miała dla was niebagatelne znaczenie. 

Zobacz także:

Jak każda pełnia księżyca, i ta jest czasem podsumowań i kulminacji. Co więc warto robić, a czego się wystrzegać?

Pełnia księżyca we wrześniu 2023: to warto zrobić

  • Działa. Bądź odważny/odważna. Nie bój się walczyć o swoje. Kiedy, jeśli nie teraz?
  • Ćwicz. Sport to zdrowie! Po aktywnym lecie przychodzi leniwa jesień, a z nią osłabienie. A tego raczej nie chcesz.
  • Rozmawiaj ze sobą. Rozmowy, które prowadzisz sam/sama ze sobą są często najważniejsze od tych z innymi ludźmi. Zapytaj siebie: „Czy to sposób rozmowy z dobrym przyjacielem?”, „Motywuję się czy zamartwiam?”.
  • Zidentyfikuj obszar życia, który wymaga zaangażowania Niezależnie od tego, czy jest to kariera, zdrowie, czy relacje. Jeśli utknęłaś / utknąłeś zacznij od małego, spontanicznego działania.

Pełnia księżyca we wrześniu 2023: to lepiej odpuścić

  • Impulsywne zakupy. Nadmierne wydatki mogą stać się twoim problemem. Zamiast tego, włóż „zakupowe marzenie”, prześpij się z tym i przemyśl zakup następnego dnia.
  • Myśl i nie wypowiadaj słów, które później będą ci ciążyć. Barany, Raki, Wagi, Koziorożce, Lwy i Strzelce powinny wziąć trzy głębokie oddechy przed wybuchem lub w stresującej sytuacji, by nie powiedzieć czegoś, czego będą później żałować.
  • Odpoczywaj. Nie daj sobie wmówić, że przerwa nie jest ważna i wszystko musi być na już. W innym wypadku stracisz równowagę, a odzyskanie jej nie będzie łatwe.

sprawdź również:

Artykuł pierwotnie ukazał się na glamour.de.