Przystojny Penn Badgley nie jest już kawalerem do wzięcia. Aktor znany z serialu "Plotkara", w którym wcielał się w rolę "Samotnego chłopca" Dana Humphreya wziął ślub ze swoją partnerką Domino Kirke - siostrą Jemimy Kirke znanej z serialu "Dziewczyny".

Ceremonia owiana była tajemnicą i odbyła się w jednym z urzędów stanu cywilnego na Brooklynie. Na skromnej uroczystości pojawili się znajomi pary i najbliższa rodzina, w tym siostry panny młodej Jemima i Lola Kirke oraz 8-letni synek Domino z jej wcześniejszego związku. Aktorka udostępniła zdjęcie na Instagramie z zabawnym podpisem, w którym tłumaczy, że uroczystości ślubne odbywające się w sądzie są świetną okazją do zabawy z modą. 

Penn Badgley i Domino Kirke poznali się w lipcu 2014 roku. Aktor wcześniej spotykał się córką Lennego Kravitza, Zoe Kravitz i Blake Lively, czyli serialową Sereną van der Woodsen, obecną żoną Ryana Reyndolsa. 

W ciągu kilku ostatnich lat aktor całkowicie zrezygnował z życia w blasku fleszy. Częściej można było go zobaczyć na scenie z jego zespołem "MOTHXR", podczas promocji zeszłorocznej płyty "Centerfold" niż w hollyywodzkich produkcjach. Jeżeli decydował się zagrać w filmie, to były to zazwyczaj niskobudżetowe produkcje. Można przypuszczać, że Penna i Domino połączyła wspólna pasja. Kirke oprócz bycia aktorką jest również wokalistką. 

Gratulujemy młodej parze!