Dzięki rolom w takich produkcjach jak (oryginalna) „Plotkara” czy „Ty” Penn Badgley zapewnił sobie silną pozycję na liście nie tylko najpopularniejszych, ale również najbardziej interesujących aktorów na świecie. Jego gra jest doceniana przez miliony fanek i fanów. Jednak mimo międzynarodowej sławy gwiazdor stroni od blasku fleszy. Rzadko bierze udział w imprezach branżowych. Poza tym niechętnie mówi o sprawach osobistych w mediach (zarówno tych tradycyjnych, jak i społecznościowych). Prywatnie jest mężem Domino Kirke i ojcem niespełna 3-letniego Jamesa. Na swoim koncie ma jeszcze dwa poważne związki. Przypominamy, z kim spotykał się w przeszłości.

Penn Badgley i Blake Lively

Penn Badgley i Blake Lively poznali się na planie kultowego już serialu „Plotkara”, gdzie zagrali Dana Humphreya i Serenę van der Woodsen. Stworzyli zgrany duet nie tylko na ekranie, ale również w prawdziwym życiu. Zaczęli się spotykać w 2007 roku, co – oczywiście – wzbudziło niemałe poruszenie wśród fanek oraz fanów popularnego serialu o młodych mieszkankach i mieszkańcach luksusowego Upper East Side w Nowym Jorku. Ich związek trwał około trzy lata. Oficjalnie rozstali się w 2010 roku. 

fot. Getty Images

Penn Badgley i Zoë Kravitz

Niedługo po rozstaniu Penna Badgleya i Blake Lively w mediach pojawiły się informacje, według których aktor znowu jest zakochany. Latem 2010 roku łączono go z Zoë Kravitz. Plotkowano, że para zamieszkała ze sobą. Na początku główni zainteresowani całą sprawą utrzymywali związek w tajemnicy. Po pewnym czasie Penn Badgley otworzył się na temat łączącego ich uczucia w kilku wywiadach. W jednym z nich przyznał, że jest wdzięczny za „Gossip Girl”, ponieważ dzięki tej roli przeprowadził się do Nowego Jorku, gdzie z kolei poznał Zoë Kravitz. Niestety ten związek nie przetrwał próby czasu. Serwis „Us Weekly” poinformował, że latem 2013 roku aktor i aktorka zdecydowali się na rozstanie. Szczegóły nie zostały jednak ujawnione. 

fot. Getty Images

Penn Badgley i Domino Kirke 

W 2014 roku Penn Badgley zaczął spotykać się z Domino Kirke, z którą (jak wspomniałyśmy na początku artykułu) jest do dziś. Jako pierwszy o ich związku poinformował serwis „People”, gdy paparazzi przyłapali ich razem w Nowym Jorku. W lutym 2017 roku aktor i wokalistka złożyli sobie przysięgę małżeńską podczas kameralnej ceremonii w urzędzie, a kilka miesięcy później – w czerwcu zorganizowali większe wesele. Około trzy lata po ślubie Penn Badgley został ojcem po raz pierwszy. Domino Kirke urodziła chłopca, dla którego (jak się później dowiedziałyśmy) wspólnie z mężem wybrali imię James. Warto wspomnieć, że gwiazdy wychowują także syna piosenkarki z poprzedniego związku. Chłopiec ma na imię Cassius i niedawno skończył 14 lat. 

fot. Getty Images

Zobacz także: