Na początku roku dowiedzieliśmy się, że Penn Badgley, czyli gwiazdor uwielbianego przez was serialu You już niebawem będzie miała odnaleźć się w zupełnie nowej roli. Jego żona Domino Kirke poinformowała na swoim Instagramie, że spodziewają się pierwszego – wspólnego potomka. Piosenkarka zdobyła się także na szczere wyznanie – przyznała bowiem, że jej dwie poprzednie ciąże zakończyły się poronieniem. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie, o czym poinformowała szczęśliwa mama. Jakiej płci jest dziecko Domino Kirke i Penna Badgleya?

Penn Badgley został ojcem!

Pierwsze dziecko Penna Badgleya jest już na świecie! Radosną nowinę przekazała szczęśliwa mama w bardzo oryginalny, a zarazem uroczy sposób za pośrednictwem Instagramu. Wokalistka opublikowała obrazek, który przedstawia serce jej nowonarodzonego dziecka (możecie zobaczyć go również w naszej galerii – na górze strony). Z opisu zdjęcia dowiadujemy się, że Penn Badgley i Domino Kirke zostali rodzicami chłopca! Na razie jego imię nie jest znane.

Domino Kirke, którą Penn Badgley poślubił w 2017 roku, ma już 10-letniego syna Cassiusa z poprzedniego związku. Wokalistka urodziła go w wieku 25 lat i jak sama przyznaje, to doświadczenie jest teraz bezcenne. W opublikowanym kilka miesięcy temu poście na Instagramie Kirke napisała też, że jako młoda mama nie należała do żadnej wspólnoty, czyli ludzi, którzy wspieraliby ja w stanie, w jakim się znalazła. Teraz jest zupełnie inaczej. A Penn Badgley, który ma już doświadczenie jako ojczym, na pewno świetnie sprawdzi się w opiece nad maleństwem. 

Przypomnijmy, że Penn Badgley i Domino Kirke poznali się w lipcu 2014 roku. Aktor wcześniej spotykał się m.in. z Blake Lively, którą poznał na planie serialu Plotkara. Aktorka jest obecnie żoną aktora Ryana Reynoldsa i ma z nim już trójkę dzieci.

Maffashion urodziła! I pokazała zdjęcie dziecka >>>