Gwiazda uwielbianego przez was serialu „You” już niebawem będzie miała odnaleźć się w zupełnie nowej roli. Penn Badgley zostanie ojcem! Tą radosną nowiną na Instagramie pochwaliła się żona aktora, Domino Kirke. Podzieliła się także informacją, że jej dwie poprzednie ciąże zakończyły się poronieniem.

Domino Kirke, którą Penn Badgley poślubił w 2017 roku, ma już 10-letniego syna Cassiusa z poprzedniego związku. Domino urodziła go w wieku 25 lat i jak sama przyznaje, to doświadczenie jest teraz bezcenne. Na Instagramie Kirke napisała też, że jako młoda mam nie należała do żadnej wspólnoty, czyli ludzi, którzy wspieraliby ja w stanie, w jakim się znalazła. Teraz jest zupełnie inaczej. A Penn, który ma już doświadczenie jako ojczym, na pewno świetnie sprawdzi się w opiece nad maleństwem. On sam nie podzielił się jeszcze publicznie wiadomością, że niebawem będzie tatą.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On the road again... pregnancy after loss is whole other thing. After two miscarriages in a row we were ready to call it. I stopped trusting my body and started to accept the fact that I was done. As a birth attendant, I’ve seen and heard it all. It takes everything I’ve got to detach lovingly from the losses I’ve been present for and be in my own experience. When I was pregnant at 25, I knew nothing. I had no community. I dove in blissfully unaware about birth and its mysteries. Now, with 10 years worth of experience to pull from, I treasure my birth community and the knowledge I have. You’re already teaching us how to stay in the day in a way we’ve never had to, little one. Thank you.

Post udostępniony przez Domino Kirke-Badgley (@domino_kirke) Lut 10, 2020 o 6:29 PST

Penn Badgley i Domino Kirke poznali się w lipcu 2014 roku. Aktor wcześniej spotykał się m.in. z Blake Lively, którą poznał na planie serialu „Plotkara”. Blake jest obecnie żoną aktora Ryana Reynoldsa i ma z nim już trójkę dzieci.

Getty Images