Crushe zmieniają się wraz z dekadą, czasami szybciej. Są też tacy, którzy przez bardzo, bardzo długi czas zostają w naszych sercach. Ale zawsze łączy ich to samo. Uroda, talent i fakt, że mają do nich słabość kobiety i mężczyźni z różnych zakątków świata. Crushe (chyba zastąpili dawnych amantów, hm?) drogę torują sobie rolami w popularnych serialach i filmach lub występami na scenie. Kiedyś wieszało się ich plakaty na ścianie. Dzisiaj lajkuje się im zdjęcia na ich instagramowych profilach i śledzi każdy krok. Ba, można nawet wysłać im prywatną wiadomość, wyczekując odpowiedzi. W oczekiwaniu zakłada się fanowskie konta, gdzie pieczołowicie gromadzi się zdjęcia, wideo... Dobra, sprawdzamy, kto w ostatnim czasie jest najbardziej hot!


Te gwiazdy nie znoszą się! Kto z kim ma konflikt w show-biznesie? >>>
 

Timothée Chalamet, Harry Styles, Noah Centineo, Paul Mescal i inni. To w nich kochają się dzisiaj dziewczyny z całego świata

Tym, kim Leonardo DiCaprio był po roli Jacka w filmie „Romeo i Julia” oraz „Titanic” i oczywiście „Niebiańska plaża”, dzisiaj jest Timothée Chalamet dzięki swojej postaci w Tamtych dniach, tamtych nocach, a później w kolejnych kinowych przebojach. Boysbandy są fajne, a Backstreet Boys to legenda, ale współczesne dziewczyny wolą solistów. Dlatego Harry Styles zdobył zdecydowanie większą popularność opuszczając One Direction. Stajnią talentów i crushów jest też platforma Netflix. A najlepszym dowodem, Noah Centineo. Bożyszczem nastolatek stał się tuż po tym, jak wcielił się w Petera Kavinsky’ego w komedii romantycznej w klimacie young adult, „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Popularnością cieszy się także Penn Badgley, od kiedy gra głównego bohatera w serialu „You” czy Darren Barnet, znany choćby z netfliksowej serii „Jeszcze nigdy...”, gdzie gra Paxtona. Jeśli zaś chodzi o seriale, to objawieniem ostatnich miesięcy jest Paul Mescal. Irlandczyk zagrał jedną z głównych ról w produkcji BBC na kanwie głośnej powieści Sally Rooney „Normalni ludzie”. To wystarczyło, by zdobyć milion fanek i fanów na samym Instagramie.

A jeśli chodzi o Polskę? Od kilku lat zdecydowanie najbardziej hot jest Maciej Musiał, ale ma konkurencję. Choćby w osobie Jana Wieteski, którego można było oglądać w serialu „Sexify”.