Crushe zmieniają się wraz z dekadą. Ale zawsze łączy ich to samo. Uroda, talent i fakt, że mają do nich słabość kobiety z różnych zakątków świata. Drogę torują sobie rolami w popularnych serialach i filmach lub występami na scenie. Kiedyś wieszało się ich plakaty na ścianie. Dzisiaj lajkuje się im zdjęcia na ich instagramowych profilach i śledzi każdy krok. Ba, można nawet wysłać im prywatną wiadomość. Kto wie, czy nie odpiszą!


Te gwiazdy nie znoszą się! Kto z kim ma konflikt w show-biznesie? >>>
 

Timothée Chalamet, Harry Styles, Noah Centineo, Paul Mescal i inni. To w nich kochają się dzisiaj dziewczyny z całego świata

Tym, kim Leonardo DiCaprio był po roli Jacka w filmie Titanic, dzisiaj jest Timothée Chalamet dzięki swojej postaci w Tamtych dniach, tamtych nocach. Boysbandy są fajne, a Backstreet Boys to legenda, ale współczesne dziewczyny wolą solistów. Dlatego Harry Styles zdobył zdecydowanie większą popularność opuszczając One Direction. Stajnią talentów i crushów jest też platforma Netflix. A najlepszym dowodem, Noah Centineo. Bożyszczem nastolatek stał się tuż potym, jak wcielił się w Petera Kavinsky’ego w komedii romantycznej w klimacie young adult, Do wszystkich chłopców, których kochałam. Jeśli zaś chodzi o seriale, to objawieniem ostatnich miesięcy jest Paul Mescal. Irlandczyk zagrał jedną z głównych ról w produkcji BBC na kanwie głośnej powieści Sally Rooney Normalni ludzie. To wystarczyło, by zdobyć milion fanek na samym Instagramie.

W kim jeszcze podkochują się kobiety, a ich ewentualni faceci muszą się z tym pogodzić? OTO NASI FAWORYCI >>>