Najseksowniejszy żyjący mężczyzna to tytuł, który magazyn „People” przyznaje już od niemal czterech dekad. Pierwszym laureatem tego osobliwego wyróżnienia został w 1985 roku aktor, reżyser i producent filmowy Mel Gibson, święcący wówczas olbrzymie tryumfy za sprawą głównej roli w filmie „Braveheart. Waleczne serce”. Na liście znanych gwiazdorów, którzy znaleźli się na okładce pisma z wielkim napisem „Sexiest Man Alive!”, są m.in. Idris Elba (2018), David Beckham (2015), Bradley Cooper (2011) oraz aż dwukrotnie Johnny Deep (2009, 2003), George Clooney (1997, 2006) i Brad Pitt (1995, 2000).

Chris Evans jednak NIE jest najseksowniejszym mężczyzną 2021 roku

Na początku listopada media na całym świecie obiegła plotka, że tytułem najseksowniejszego mężczyzny został uhonorowany Chris Evans. Taką informację jako pierwszy przekazał znany z podawania sprawdzonych wiadomości z życia gwiazd serwis Page Six. Co ciekawe, w artykule pojawiło się nawet stwierdzenie, że hollywoodzki aktor rzekomo miał otrzymać ten tytuł już rok wcześniej. Redakcja pisma miała jednak w ostatniej chwili wycofać się z tej decyzji, gdy filmowy Kapitan Ameryka przypadkowo opublikował w sieci swoje nagie zdjęcia.

Jak się właśnie okazało, doniesienia Page Six były nieprawdziwe. Magazyn „People” ogłosił bowiem właśnie, że tytuł trafił w ręce zupełnie innego gwiazdora!

Kim jest Paul Rudd?

Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną tym razem został Paul Rudd. 52-letni aktor, który ma na swoim koncie nominację do Złotego Globu za rolę w filmie „Życie z samym sobą”, nie ukrywa, że do tej pory nie uważał siebie za ikonę seksu.

Kiedy myślę o sobie, myślę o sobie jako o mężu i ojcu - powiedział w rozmowie z „People”. - Gdy nie pracuję, po prostu spędzam czas z rodziną. To właśnie lubię najbardziej - dodaje.

Paull Rudd od 18 lat jest mężem producentki telewizyjnej Julie Yaeger. Para wychowuje dwoje dzieci, 17-letniego Jacka i 12-letnią Darby. Aktora możecie kojarzyć m.in. z roli Ant-Mana w superprodukcjach z uniwersum Marvela.

Okładkę magazynu „People” z nowo wybranym najseksowniejszym mężczyzną świata znajdziecie w naszej galerii.