„Perfect Picture” – na czym polega program?

Perfect Picture” to zupełna nowość w ofercie programowej grupy TVN Warner Bros. Discovery. Jak zapowiadają twórcy, każdy odcinek show to inne fotograficzne wyzwania. W ramach tematu przewodniego, adepci wykonają dwa zadania konkursowe. Niektóre ekstremalne, wymagające tężyzny fizycznej lub wyjścia poza własną strefę komfortu, inne bazujące na pracy z ludźmi, gdzie liczy się dobra komunikacja i cierpliwość. Sfotografowanie pędzącego auta na torze wyścigowym, sportowca w biegu czy rozbrykanych dzieci będzie na pewno nie lada wyzwaniem. Efekty ich wysiłków zostaną ocenione przez jurorów – zawodowych fotografów i gości odcinka. Program poprowadzi Patricia Kazadi, a wspierać ją będzie Zofia Promińska – fotografka i artystka wizualna, której zdjęcia i portrety zdobiły okładki najważniejszych polskich magazynów.

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Jeśli wydaje się wam, że wiecie wszystko o zrobieniu dobrego zdjęcia, nic bardziej mylnego! W „Perfect Picture” przełamiemy wszelkie stereotypy związane z zawodem fotografa i pokażemy ilu wyrzeczeń wymaga uchwycenie idealnego kadru – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, Dyrektor Programowa TVN7 & TVN Fabuła.

„Perfect Picture” – kim są uczestnicy nowego show?

W programie „Perfect Picture” wystąpi osiem osób ze świata telewizji, sportu, mody i muzyki, które na co dzień samo bardzo często stoją przed obiektywem aparatu. Są nimi:

Łukasz Zagrobelny

Wokalista obchodzący w tym roku 15-lecie solowej działalności artystycznej. Ma na koncie cztery płyty i tysiące godzin spędzonych w trasach koncertowych. Laureat wielu nagród, m.in. Superjedynki, Eska Music Awards, nominowany do Fryderyka za najlepszy debiut. Drugą miłością Łukasza jest musical, w którym występuje od ponad 20 lat. Zagrał w kilkunastu tytułach, w tym główne role m.in. w słynnym „Notre Dame de Paris”, „Les Miserables”, „Jesus Christ Superstar, czy „Doktorze Żywago”.

Ada Fijał

Aktorka i osobowość medialna, na co dzień występująca w serialach telewizyjnych oraz w teatrze. Od jakiegoś czasu produkuje też własny serial na Instagramie. Jej pierwszy kierunek studiów, ukończony przed krakowską Akademią Sztuk Teatralnych, pozwala na profesjonalną ocenę zdjęć... rentgenowskich, jako że zawodu jest również lekarzem stomatologiem.

Ernest Musiał

Zobacz także:

Aktor, a prywatnie od niedawna świeżo upieczony tata. Uczestnik i zarazem półfinalista drugiej edycji programu „Ameryka Express”. Ernest to człowiek orkiestra. Kocha adrenalinę i nowe wyzwania. Pracuje również jako konferansjer, wodzirej oraz DJ. Mała ciekawostka – z zamiłowania budowlaniec, który wykończy każde mieszkanie. Prężnie działa jako influencer.

Kasia Dziurska

Mistrzyni Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness oraz wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w Fitness Soft. Aktualnie przygotowująca się do debiutanckiej, zawodowej walki bokserskiej. Sportswoman, trenerka personalna, trenerka fitness, motywatorka i pasjonatka zdrowego stylu życia, osobowość medialna. Autorka książek „Moje życie z hashimoto i SIBO” i „SIBO- jak z nim żyć? Jak je leczyć?”.

Mariusz Jakubowski

Model, pracował dla wielu marek w Polsce, pojawił się także w kilku prestiżowych magazynach modowych. W trakcie studiów zajmował się badaniami nad procesem fermentacji napoju kombucha, co doprowadziło do licznych publikacji i wizyt w Stanach Zjednoczonych. Próbował swych sił w 9. sezonie programu „Top Model”. Od tego czasu zajmuje się modelingiem, który próbuje połączyć z rozwojem naukowym.

Laura Breszka

Aktorka („Na Wspólnej”, „Tajemnica zawodowa”), lektorka, ma swoje studio, nagrała niezliczoną ilość audiobooków i reklam. Współpomysłodawczyni serialu „Mamy to” dla TVN7 i Playera. Równocześnie mama, wolny duch, psycholog hobbysta, interesuje się kryminologia, pracą z energią, emocjami kierującymi wyborami ludzi.

Matteo Brunetti

Rzymianin, który po udanym występie w finale programu „MasterChef” na dłużej zadomowił się w Polsce. Twórca internetowy promujący włoską kuchnię i styl życia. Częsty gość programów lifestylowych i audycji radiowych oraz autor dynamicznej i lekko zabawnej formuły przepisów w social mediach. Autor video podcastów na platformie YouTube. Włoski temperament i polskie serce na talerzu.

Żaklina Ta Dinh

Modelka i influencerka, znana również z 7. edycji programu „Top Model”. Od niedawna świeżo upieczona mama Liyi.

„Perfect Picture” – kiedy i gdzie oglądać?

Emisja pierwszego sezonu programu „Perfect Picture” startuje już 7 października. Premierowe odcinki show będzie można oglądać w każdy piątek o godz. 19:30 w telewizyjnej Siódemce.

Myślicie, że będzie to hit jesiennej ramówki TVN7?