Jak tak dalej pójdzie, to Tinder przestanie mieć rację bytu. Od kilku lat w telewizji jak grzyby po deszczu pojawiają się kolejne programy randkowe. Polsat nieprzerwanie od trzech lat aż dwa razy do roku zabiera swoich widzów na „Wyspę miłości”, TVN7 nagrywa kolejne sezony „Hotelu Paradise” i „40 kontra 20”, w Zoom TV można oglądać „Magię nagości” i „Power of Love. Polska”, a Player i TTV przechodzą do historii emitując gejowski format „Prince Charming”. Reality show dla singli i singielek rządzą także na Netfliksie, który ma swojej ofercie chociażby takie hity jak „Love is Blind” czy „Too Hot Too Handle”. Kolejną gratkę dla fanek i fanów tego typu widowisk przygotowuje teraz także stacja związana z popularną rozgłośnią radiową.

Powstaje polska wersja programu „Celebs go dating”

Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” to pełna nazwa programu, który wkrótce zadebiutuje w ramówce Eska TV. Jest to polska wersja formatu znanego z anteny brytyjskiego kanału E4. Randkowy show pojawił się tam w 2016 roku i od tamtego czasu powstało już dwanaście sezonów. W gronie celebrytów, którzy zdecydowali się na szukanie miłości przed kamerami, znalazły się m.in. Mutya Buena z Sugababes czy Melody Thornton z The Pussycat Dolls. Co ciekawe, twórcy zapewniają, że program nie jest nadmiernie wyreżyserowany.

Obiecujemy, że w programie „Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” będzie sporo śmiechu, luzu i naturalności. Pozwoliliśmy uczestnikom być w 100 procentach sobą. Nie przebieramy ich, nie wsadzamy w wymyślone ramy, pozwalamy chodzić na randki w miejsca w których czują się dobrze. Zależało nam by produkcja pokazała wielowymiarowość ludzi. Bez względu na to czy są rozpoznawalni czy nie, szukają szczęścia, miłości, akceptacji, przyjaźni i bezpieczeństwa. Bohaterowie, na pozór dobrze znani odbiorcom, często okażą się dla widzów zaskoczeniem, a dla naszych psychologów wyzwaniem. Z każdym odcinkiem widz będzie mógł poznać ich lepiej, zrozumieć problemy z jakimi się mierzą w relacjach z ludźmi i dostrzec to czego nie widać w świecie social mediów, ścianek i czerwonych dywanów – zdradziła portalowi Wirtualnemedia.pl Agata Suchecka, producentka wykonawcza programu.

Będzie zabawnie, będzie wzruszająco, będzie ciekawie – dodaje Suchecka.

„Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” – uczestnicy

W pierwszej edycji polskiego „Celebs go dating” wystąpią m.in. wnuczka byłego premiera i gwiazda serialu „Gliniarze” Monika Miller, celebrytka Kamila „Zusje” Smogulecka, tancerka, influencerka i zwyciężczyni pierwszej edycji „Love Island Polska” Sylwia Madeńska, model, akrobata i Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz oraz trener personalny i tiktoker Mariusz Sobczak.

Uczestników i uczestniczki będą mogli liczyć na wsparcie psychologiczne, które zapewnią im Barbara Strójwąs, Marcin Mańka i znany z szóstej edycji „Big Brothera” Łukasz Darłak.

„Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” – kiedy i gdzie oglądać?

„Celebs go dating. Gwiazdy idą na podryw” będzie można oglądać od 16 listopada. Premierowe odcinki programu będą emitowane w środy o godz. 22:00 w Eska TV.

Myślicie, że polska wersja show okaże się takim hitem jak angielski pierwowzór?

Zobacz także: