Miesiąc temu informowaliśmy was za Page Six, że Pete Davidson i Chase Sui Wonders rozstali się po niecałym roku randkowania. Komik nie cieszył się jednak długo życiem singla. Jak podaje Us Weekly, jego serce znów jest zajęte. Poznajcie szczegóły.

Pete Davidson miesiąc po rozstaniu z Chase Sui Wonders już ma nową dziewczynę

Pete Davidson i Chase Sui Wonders właściwie do samego końca związku wyglądali na zakochanych. Para poznała się na planie filmu „Bodies Bodies Bodies”, który premierę miał w 2022 roku i podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Rozmawiamy o wszystkim i jesteśmy do siebie otwarci na każdy temat. Czuję, że to, co dzieje się w naszej relacji jest dla nas czymś świętym – mówiła o Pecie Chase Sui Wonders.

W rzeczywistości wcale nie było tak idealnie. Para rozstała się pod koniec sierpnia 2023, a wokół kochliwości komika znowu zrobił się szumNikt z nim nie wytrzyma / Która następna? – pytali prześmiewczo internauci. Od tego czasu minął miesiąc, a Pete Davidson... już nie jest singlem.

Nowa dziewczyna Pete'a Davidsona. Kim jest Madelyn Cline?

Według doniesień Us Weekly Pete Davidson spotyka się z gwiazdą serialu „Outer Banks”, Madelyn Cline:

Pete i Madelyn spotykają się [...] Spędzili razem noc w hotelu Beverly Hills, a następnego ranka zjedli tam razem śniadanie. Zachowywali się swobodnie – twierdzi informator portalu.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie zaczął się romans pary. Biorąc pod uwagę fakt, że oboje niedawno zakończyli swoje związki, Pete i Madelyn raczej są ze sobą bardzo krótko (choć nie ma pewności, czy nie widywali się będąc jeszcze w poprzednich relacjach).

Madelyn Cline to 25-letnia aktorka, którą możecie kojarzyć z popularnego serialu Netflixa, „Outer Banks”. W czerwcu 2020 roku ujawniono, że spotyka się aktorem Chasem Stokesem, z którym gra we wspomnianej wcześniej produkcji. Para była ze sobą nieco ponad rok i podobno rozstała się w przyjaźni. Pete Davidson ma znacznie dłuższą listę ex. Randkował m.in. z Kate Beckinsale, Phoebe Dynevor, Emily Ratajkowski, Margaret Qualley, Kaią Gerber, czy Kim Kardashian, a z Arianą Grande był nawet zaręczony. 

Zobacz także:

Czy Madelyn Cline to w końcu ta jedyna? To się okaże.