Jak poinformował serwis Page Six, Pete Davidson i Chase Sui Wonders rozstali się po niecałym roku randkowania. Powody nie są znane, ale internauci mają już na ten temat swoją teorię. Poznajcie szczegóły.

Pete Davidson i Chase Sui Wonders rozstali się. „Nikt z nim nie wytrzyma”

Pete Davidson znów jest singlem. Wiadomość o jego rozstaniu z aktorką Chase Sui Wonders wypłynęła do mediów niespełna dwa miesiące po tym, jak komik zaczął kolejną terapię w związku z zaburzeniami osobowości typu borderline i zespołem stresu pourazowego (PTSD).

Znowu jest singlem. Spędza czas poza domem i radzi sobie naprawdę dobrze – twierdzi informator magazynu „People”.

Para poznała się na planie filmu „Bodies Bodies Bodies”, który premierę miał w 2022 roku. Jeszcze w maju związek Pete'a i Chase Sui Wonders sprawiał wrażenie sielankowego. W rozmowie z magazynem „Nylon” gwiazda „Bodies Bodies Bodies” oraz „Generation” wypowiedziała na temat uczucia łączącego ją z komikiem. Zapewniała wówczas, że świetnie im się układa: Rozmawiamy o wszystkim i jesteśmy do siebie otwarci na każdy temat. Czuję, że to, co dzieje się w naszej relacji jest dla nas czymś świętym – mówiła.

Od tamtego momentu minęły zaledwie trzy miesiące. 

Internauci i internautki komentujący newsa na Twitterze i zagranicznych portalach nie mają litości dla komika. Wyśmiewają jego kochliwość i typują, kto może zostać jego kolejną dziewczyną:

Nikt z nim nie wytrzyma,

Zobacz także:

Która następna?

Hej, Pete, Brit jest wolna,

Czy Avril Lavigne jest dostępna? Christina Aguilera? Britney? Jakby co po prostu staram się pomóc,

Co on ma, że one tak do niego ciągną? Przecież ten koleś nawet nie jest śmieszny - czytamy. 

Związki Pete'a Davidsona

Pete Davidson doczekał się łatki największego uwodziciela w amerykańskim show-biznesie. W ciągu zaledwie kilku lat komik był widywany u boku całej plejady sławnych aktorek, piosenkarek, modelek i celebrytek. Randkował m.in. z Kate Beckinsale, Phoebe Dynevor, Emily Ratajkowski, Margaret Qualley, Kaią Gerber, czy Kim Kardashian, a z Arianą Grande był nawet zaręczony. 

Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule: