Premiera 3. sezonu „Bridgertonów” zbliża się wielkimi krokami, a my poznałyśmy nowe – zaskakujące – szczegóły. Jak się właśnie okazało, w nowych odcinkach, które według nieoficjalnych zapowiedzi ujrzą światło dzienne na początku tego roku, zabraknie Phoebe Dynevor, czyli serialowej Daphne Bridgerton (a potem księżnej Hastings). Aktorka przekazała zaskakujące informacje podczas jednego z ostatnich wywiadów. Oto wszystko, co wiemy o przyszłości jej bohaterki. 

„Bridgertonowie”: Phoebe Dynevor przekazała zaskakujące wieści dotyczące 3. sezonu

Przypomnijmy, że serial „Bridgertonowie” powstał na podstawie bestsellerowych powieści autorstwa Julii Quinn. Cała seria skupia się na dorosłych lub dorastających dzieciach państwa Bridgertonów, których imiona zaczynają się na kolejne litery alfabetu (od A do H włącznie) oraz ich perypetiach miłosnych. Każdy tom koncentruje się na innej osobie. Twórczynie i twórcy hitu Netfliksa mocno inspirują się tekstem. Natomiast nie powstrzymują się od wprowadzania zmian w fabule. I tak oto gwiazdą 1. sezonu została Daphne Bridgerton (w tej roli wspomniana Phoebe Dynavor), w 2. poznałyśmy lepiej Anthony’ego Bridgertona (Jonathan Bailey), z kolei w 3. w centrum wydarzeń znajdą się Colin Bridgerton (Luke Newton), a także jego przyjaciółka – Penelope Featherington (Nicola Coughlan)

Fanki oraz fani produkcji spodziewali się, że w nowych odcinkach księżna Hastings powróci jako postać drugoplanowa – tak samo jak było to w 2. serii. Niestety w styczniu 2023 roku okazało się, że twórczynie i twórcy mają inny plan. Taki, którego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. 

Phoebe Dynevor nie wystąpi w 3. sezonie serialu „Bridgertonowie”

Phoebe Dynevor wzięła udział w Sundance Film Festival, podczas którego spotkała się z przedstawicielkami oraz przedstawicielami mediów branżowych i udzieliła kilku wywiadów. W rozmowie z serwisem „Screen Rant” przyznała, że nie wystąpi w 3. sezonie „Bridgertonów”. Być może jej bohaterka powróci w przyszłości. Ale, niestety, nie zdradziła dodatkowych szczegółów. 

Na pytanie reporterki wspomnianego serwisu: czy szykuje się coś ekscytującego w życiu Daphne w 3. sezonie „Bridgertonów”? aktorka odpowiedziała:

Niestety nie w 3. sezonie. Być może w przyszłości. Jeśli natomiast chodzi o sezon 3., jestem nim podekscytowana jako widzka.

Jak można się domyślić, wypowiedź aktorki wywołała niemałe poruszenie wśród fanek i fanów bijącej rekordy popularności produkcji. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy (podobnie jak Regé-Jean Page, czyli serialowy książę Hastings) w ogóle nie pojawi się na ekranie, czy może jednak zobaczymy ją np. w tle wybranych scen. Niestety spekulacje nie zostały jeszcze skomentowane przez twórczynie i twórców serialu. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.