W sieci pojawił się właśnie oficjalny teledysk do piosenki "Beauty and the Beast" w wykonaniu pięknej Ariany Grande i utalentowanego Johna Legenda. Oryginalną wersję utworu z 1991 roku zaśpiewała Celine Dion w duecie z Peablo Brysonem.  Zobaczcie magiczny klip.

Najnowsza ekranizacja baśni Disneya "Piękna i Bestia" zmierza po miano najbardziej przełomowej produkcji tego roku. Premiera filmu za dwa tygodnie, a projekt z Emmą Watson w roli głównej ma już na koncie kilka sukcesów. Pierwszy oficjalny zwiastun filmu ustanowił nowy rekord oglądalności na Youtubie. Drugi klip zwiastujący film Disneya w dniu premiery obejrzało 127,6 mln osób, czyli o 14 mln więcej niż trylogia Greya i o 16 mln więcej od ostatniej części Star Wars!  

O Emmie Watson, która wciela się w rolę Belli, piszą media na całym świecie. Aktorka zachwyca swoimi stylizacjami podczas trwającej trasy promocyjnej. Wszystkie projekty promują tzw. "eco fashion", którą gwiazda popiera w każdy możliwy sposób.

W zeszłym tygodniu reżyser filmu, Bill Condon w niedawno udzielonym wywiadzie z serwisem Attitude zdradził, że postać LeFou (w tej roli Josh Gad), czyli główny pomagier Gastona będzie niepewny swojej seksualności. To pierwsza homoseksualna postać w historii Disneya. 

Widzimy się w kinach 17 marca?