Doskonała wiadomość dla fanek i fanów Pink. Po kilku latach przerwy amerykańska piosenkarka rusza w kolejną trasę koncertową. Gwiazda znana z niezwykle spektakularnych występów, które łączą w sobie muzykę, taniec i widowiskowe popisy akrobatyczne, latem przyszłego roku startuje z serią występów o nazwie Summer Carnival 2023. Jednym z przystanków na wyczekiwanym tournée cenionej artystki jest nasz kraj.

Pink w Polsce 2023 – data i miejsce

Po trzech latach od swojego pamiętnego występu w ramach trasy Beautiful Trauma World Tour wykonawczyni przeboju „Just Give Me a Reason” powraca do Warszawy. Imponujący show Pink na Stadionie Narodowym odbędzie się 16 lipca 2023 roku (niedziela), czyli... zaledwie dwa tygodnie po planowanym na początek lipca koncercie Harry'ego Stylesa. Lato zapowiada się niezwykle ekscytująco!

To były długie trzy lata i tak bardzo brakowało mi muzyki na żywo… Wreszcie nadszedł ten czas! Jestem bardzo podekscytowana powrotem na koncerty w Wielkiej Brytanii i Europie, aby śpiewać, płakać, pocić się i tworzyć nowe wspomnienia z moimi przyjaciółmi. Będzie magicznie – zapowiada gwiazda.

Pink w Warszawie 2023 – bilety

Organizacją nadchodzącego koncertu Pink w Warszawie zajmuje się Live Nation Polska. Podobnie jak na pozostałe wydarzenia agencji, bilety na warszawski występ w ramach trasy Summer Carnival 2023 będzie można kupić za pośrednictwem strony livenation.pl oraz bileterii Ticketmaster.

Jako pierwsi wejściówki będą mieli szansę nabyć już w środę 12 października o godzinie 10:00 klienci banku Citi Handlowy. Równo 24 godziny później bilety będą dostępne w przedsprzedaży dla osób posiadających konto na stronie Ticktmaster.pl. Ogólna sprzedaż biletów na nadchodzący koncert Pink na Narodowym rozpocznie się w piątek, 14 października o godzinie 10:00.

Ceny wejściówek na razie nie są znane.

Widzimy się pod sceną?