W październiku wypada 26. rocznica piosenki Georga Michaela "Freedom". Utwór szybko stał się hymnem społeczności LGBT, a nakręcony do niej teledysk do tej pory obejrzało prawie 30 mln ludzi.

Piosenkarz do współpracy nad wideo zaprosił modelki, które kilka lat później okrzyknięto top modelkami dekady. Cindy Crawford, Christy Turlington, Linda Evangelista i Naomi Campbell w teledysku występują w przepięknych sukniach haute couture. 

Teledysk wyreżyserowany przez Davida Finchera zapisał się w historii muzyki jako jeden z pierwszych klipów, w którym z niesamowitą łatwością połączono świat muzyki i mody. Po prawie 30 latach magazyn Vogue postanowił oddać hołd wielkiemu artyście i jego twórczości, tworząc swoją własną wersję teledysku.

Utwór nadal porywa do tańca, a jedyną zmianą są supermodelki. W optymistycznym i szalonym tańcu wystąpiły: Adriana Lima, Joan Smalls, Anna Ewers, Irina Shayk i Taylor Hill. Dziewczyny nie dość, że dobrze się bawią, to znakomicie wyglądają ubrane w najnowsze projekty od Toma Forda, Rodarte czy Marca Jacobsa.