„365 dni” powraca

Długo wyczekiwana druga część ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej, czyli „365 dni: Ten dzień”, już niebawem ujrzy światło dzienne. Netflix, który przejął prawa do „365 dni”, przed kilkoma dniami zapowiedział, że film będzie dostępny dla użytkowników platformy od 27 kwietnia. W rolach głównych ponownie wystąpią Anna-Maria Sieklucka (Laura), Michele Morrone (Massimo), Magdalena Lamparska (Olga) i Otar Saralidze (Domenico). Nie zabraknie także zupełnie nowych twarzy, a wśród nich m.in. Simone Susinna (Nacho), który będzie zawzięcie walczy z Massimo o serce pięknej Polki. 

Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie – czytamy w zapowiedzi najnowszej produkcji Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa. 

W oczekiwaniu na kontynuację miłosnej historii Laury i Massimo na Glamour.pl przypominamy tytuły piosenek, które zostały wykorzystane przy okazji realizacji pierwszej części „365 dni”. Jeśli po jej obejrzeniu któryś z utworów szczególnie wpadł ci w ucho, ale nie pamiętasz jego nazwy, to koniecznie zapoznaj się z naszą listą.

Co ciekawe, dwie piosenki w filmowej ekranizacji „365 dni” wykonuje sam Michele Morrone, czyli filmowy Massimo, który pod koniec lutego 2020 roku wydał debiutancką płytę zatytułowaną „Dark Room”. Dodajmy, że promujący album singiel „Feel It” do tej pory w serwisie YouTube odtworzono ponad 63 mln razy. 

„I see Red”, „Feel It” i inne piosenki z filmu „365 dni”

1. „I see Red” / Everybody Loves An Outlaw

2. „Feel It” / Michele Morrone

3. „Kiss Me” / Malo

Zobacz także:

4. „Prisoner” / Raphael Lake, Aaron Levy, Daniel Murphy

5. „Watch Me Burn” / Michele Morrone

6. „Give 'em Hell” / Everybody Loves An Outlaw

7. „You” / Alex Condliffe, Lamb Hands 

8. „I am The Fire” / Ghost Monroe

9. „Boys' Noise” / Stream Simon James, Jemma Cooke, Glenn Herweijer, Ben Sumner

10. „Here Comes the Thunder” / Sarah Norman

 

Inne utwory wykorzystane przy produkcji filmu „365 dni”: „Here She Comes Again” Röyksopp, „Toca Toca” Fly Project, „Don't Call Me Up” Mabel, „The Time of Our Lives” The Venice Connection, Nick Kingsley, „You Made a Monster” Hannah Hart, „The Hunted” The Rigs. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.